Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#136 2008-09-12 22:38:58

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Zoe spogląda na lody roziskrzonymi ślepiami......" mniaaaaaaami", po czym przenosi wzrok znacząco na Div.
- Może gdybyśmy im wreszcie pozwoliły dojść....byłby spokój.
Nie dodając nic więcej zgarnia sowicie wypełniony pucharek lodów i odpływa rozmarzona


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#137 2008-09-13 16:17:22

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Wchodzi do środka z długowłosym mężczyzną... a właściwie ciągnie go za sobą za rękaw jedwabnej tuniki.
- No chodż, nie rób mi obciachu - mruczy pod nosem.
- Nie będę ci usługiwał, zapomnij - Fei zaciska zęby i wymownie odwraca głowę.
- No bądź dobrym chińczykiem i przynajmniej raz zagraj rolę służącego.
- Zapomnij! - obdarzył ją morderczym spojrzeniem - Poza tym widzę Asamiego... to ja lecę.
- Fei!! Przynajmniej przynieś mi drinka i kup fajki w barze, bo zapomniałam - Akame puszcza wreszcie rękaw szamoczącego się faceta, który przewraca oczami i idzie w kierunku baru.
- Dobra, kupię ci i przyniosę, ale to ten jeden raz, potem się odczepisz i dasz mi wolny wieczór.
- Jasne, jasne, tak sobie tłumacz - mruczy i siada na poduszkach - Hej dziewczyny, normalnie ma którać na zbyciu bat? Kajdanki? Sznurek?.... A najlepiej eliksir posłuszeństwa - Fei Long podchodzi i stawia przed nią drinka, a obok kładzie papierosy, nachyla się nad jej uchem i szepcze...
- Sznurek? Kajdanki? Jeszcze chwilę i doprosisz się o betonowe buty jako dodatek promocyjny - podnosi się i zarzucając włosy na plecy, oddala w kierunku Asamiego.
- Eee... - Akame wali głową w stół i tak zostaje - Dlaczego to ja musiałam trafić na yakuzę... tego się nie da oswoić!


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#138 2008-09-13 19:14:59

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

- Oj Fei, od razu buciki chcesz rozdawać. A nie przyszło Ci do głowy, że to może być bardzo....fajny rekwizyt. Przydatny, w niektórych sytuacjach.- Maja znacząco patrzy w stronę Asamiego.
- Jasne...czy Ty zawsze musisz myśleć tylko o jednym.- Czarnowłosy Indianin wstał i oparł się o jedną z poduszek przenosząc wzrok na drzwi.
- No a powiedz, że nie mam racji i nie marudź wpatrując sie w drzwi tylko nalej mi jeszcze...szklaneczkę mam pustą.


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#139 2009-01-17 21:46:01

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

- Widzę, że jakoś się nam smętnie zrobiło w tym naszym małym, przytulnym kąciku...
Zniknął dym... świeczki dopalają się już, zostawiając na stołach ślady po dawnych czasach, kiedy szum tego miejsca i zapach rozlewanego najlepszego trunku przyciągał z odległych stron wszystkich... Drodzy państwo trzeba coś z tym zrobić, nie można chyba pozwolić, aby te świece zgasły...
[Maja wstaje z czerwonych poduch obitych aksamitem i wchodzi za bar. Wyciąga nowe świece...czerwone, przypominające krew. Wraca i ciężko kładąc się na swoje miejsce zastępuje stare nowymi].
- Kochanie...- Patrzy przenikliwie na dzikusa- zapal proszę, może ktoś się skusi i przyłączy...


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#140 2009-01-17 22:23:42

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Tiria wchodzi ciągnąc za sobą chłopaków.
- Dzisiaj ja stawiam, więc bez takich mi tu! Trzy piwa! - krzyknęła do barmana i stanęła na widok Maji. - O jednak ktoś jest. To jeszcze dwa proszę! A wy siadać! - popchnęła Irukę i Genmę na siedzenia, sama usiadła tak aby nie mogli zwiać. - No, to za co pijemy? - spytała podnosząc przyniesiony dopiero co kufel.


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#141 2009-01-17 22:34:23

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Maja spojrzała i banan nie schodził jej z twarzy.

- Wiadomo, w końcu po tylu latach się spotkałyśmy i widzę, że chłopcy też...nie mieli za wielkiego wyjścia. - Maja rugnęła porozumiewawczo do Tirii podnosząc przyniesiony przez kelnera kufel. - Więc za nas i nasz nieśmiertelny, mam nadzieje mały "pub".- Jej wzrok padł na palące się nowym płomieniem świece.
- A gdzie się reszta naszej cudownej ekipy podziała ?


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#142 2009-01-18 18:48:17

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Zza drwi słychać podejrzane krzyki i po chwili do pomieszczenia wpada Feya z komórka przy uchu kłócąc się zawzięcie. Po chwili zauważa pięć osób siedzących na kanapach, pufach i tym podobnych rzeczach. Uśmiecha się ciepło i z impetem wrzuca telefon do torebki.
-To co zawsze!- woła do barmana i rozsiada się obok Majki.
-No to i jestem ^^ Dzisiaj bez obstawy do podpalania papierosów ale jutro już przyjedzie^^


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#143 2009-01-19 18:51:49

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Wychyla głowe spod stołu i mruzy oczy z powodu blasku bijącego od nowych świec. Mruga kilka razy nie wiedząc osochozi po czym dochodzi wreszcie do niej, że ktoś tutaj jednak żyje. Uśmiecha się porozumiewawczo do obecnych, odgarniając jednocześnie pajęczynę i kurz z włosów oraz ubrania. Siada na poduszce i łapczywie sięga po stojący na blacie kufel piwa. Po przepłukaniu gardzioła może wreszcie mówić.
- Eeee..... geez kope lat


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#144 2009-01-20 09:37:20

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

-Zoe, jeszcze trochę na spódniczce pajęczyny zostało – grzebie w torbie w pozyskiwaniu papierosów i zapalniczki. Z rozpędem wyjmuje sprzęt [xD ] który wypada jej z ręki i pędząc lobem wpada pod stół T_T. – A co ty tak w pojedynkę wyłazisz spod tego stołu? Hym…? – patrzy podejrzliwie


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Карлофорте Maison Créole T2 : La kaz à thé