Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-03-21 15:55:55

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

pierwsze piwo z papieroskiem

Pierwsze piwo z papieroskiem
Rządząc się prawami pierwszego spotkania proponuje usiąść wygodnie w jednej rączce piwko ewentualnie kawa w drugiej papierosek (zboczenie zawodowe T_T) tajemniczy uśmiech na buźce i zaczynamy pogaduchy. Nie wiem jak wy ale ja praktycznie z nikim tu nie rozmawiałam np. na gg. Więc może zapoznajmy się troszkę bliżej, nie ujawniając większych tajemnic w końcu kobieta powinna mieć tajemnice ;) Pozwólcie że na razię będę bacznym obserwatorem siedzącym w rogu lokalu, poprzyglądam się rozmowie.
XXX


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#2 2008-03-21 16:14:43

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Ja właściwie tylko z Aubrey rozmawiałam, też w sumie nikogo nie znam, o tyle o ile czytam blogi, wiec można powiedzieć, że bardziej znam twórczość niż osoby, a co do tajemnic, to zgadzam się, mają swój urok No to co, przyłączam się do piwka, pogoda do bani, prawie mnie dziś zdmuchnęło, więc papierosek i % jak najbardziej XD


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#3 2008-03-21 16:52:47

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Za dużo to ja ostatnio nie wychodzę z domu (grypa ) a pogoda fatalna (rozmowy o pogodzie nieodzownie kojarzą mi się z dystyngowanymi Leidy wiek XIX)  jeśli dalej tak pójdzie to w kwietniu spadnie śnieg i ze wzglądu na takie okoliczności urządzę drugiego sylwestra we wschodnich klimatach.


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#4 2008-03-21 18:50:26

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Przyłączam się^^ bez papierosa, za to piwo może być Ja też nikogo nie znam... (buu...) więc z zapoznawaniem się pomysł niegłupi...

Chciałabym dodać, że śnieg to ja chciałam na Boże Narodzenie, nie na Wielkanoc... a u nas pada jak głupi. Chociaż w sumie, na sanki by się poszło xD (o tak, cofnijmy się do dzieciństwa^^)


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#5 2008-03-21 19:32:39

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Jak się nie ma o czym gadać, to się gada o pogodzie... podobno ale fakt faktem jest do bani, u mnie też sypie O.o... jedyny plus to taki, że jeszcze nie kupiłam sobie kurtki na wiosnę i mam luz, pójdę w zimowym płaszczu


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#6 2008-03-21 19:51:23

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

A ja praktycznie całą zimę zapierdalam w wiosennej kurce XD cóż, nie chce mi się ubierać płaszcza i tyle. Zresztą nigdy nie lubiłam zimy, tej polskiej. Bo zazwyczaj to wygląda tak że wieje jak cholera, zero śniegu, włosy spoufalają się ze szminką i ogólnie jest strasznie wesoło. Ale zima ze śniegiem, sankami, notorycznym zapominaniem rękawiczek w domu…taaa… to jest cos co tygryski lubią najbardziej^^ O! i jeszcze zapomniałam o nartach. Jednak nigdy nie przepadałam za polskimi górami, moje serce na wieki wieków jest oddane Kaukazowi. Ech… te wspomnienia *rozpływa się*.
Powoli zaczyna się noc. Z głośników Red Hot. A mnie ogarnie dziwie uczucie pustki.. shit… depresja się zbliża… idę się emować, życzcie mi powodzenie


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#7 2008-03-21 20:22:03

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Przysiadam się z kawą delikatnie odmachując dym papierosów. Nikogo nie znam więc rozwijam temat pogody

Akurat fakt że pada śnieg jest jedyną rzeczą która mi się na dworze podoba! Nie cierpie wiosny, wszystko się robi takie jasne i zielone <brr> więc każdy płataek białego puchu z nieba daje mi uśmiech na paszczence ^^
Feya nie za emuj się przypadkiem;)

Ostatnio edytowany przez Narami (2008-03-21 20:22:25)


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

#8 2008-03-21 20:36:23

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Niestety najwyższa góra z jaką miałam styczność to Nosal w Zakopcu, zjechałam w rozpiętych butach i dziwiłam się, że mnie narty nie chcą za bardzo słuchać ale mam zamiar pokonać Wysokie Tatry na Słowacji, jak sie zabić to z rozmachem XD  Feya mówisz, że ta mhoczna aura to od Ciebie? =="
Narami, będziemy dmuchać w innym kierunku


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#9 2008-03-21 20:52:40

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

ty jechałaś z rozpiętymi butami a mnie o mało lawina nie przygniotła^^ ach te czasy.

Coś ty… to jeszcze tak… lekki powiew, tsunami jest jak mam ten dzień kiedy lepiej jest nie zachodzić kobietom drogi… wtedy się zabawnie robi^^ a ta mroczna aura to nie odemnie nie tym razem…teraz to jest ten rodzaj depresji kiedy przeglądam fotografię i nachodzi mnie melancholia '=.= jakie ze mnie dziwne stworzenie…


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#10 2008-03-21 21:24:13

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Ty się kobieto otrząśnij z melancholi, bo jak dzisiaj weszłam na Twojego bloga to mnie mroczna aura ogarnęła :> a pozatym muszę Ci powiedzieć, że strasznie się boję zakończenia tego Twojego drugiego bloga bo bardzo mi się podoba i czekałam na akcje z sukienką itd a teraz co? A teraz jedynie piwo No to dziewczyny


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#11 2008-03-21 21:28:07

Aubrey

Erokage

5175753
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 445
Punktów :   
alterego: Ryuichi Asami
etat: Dark Lord Ibiki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

To ja też wrzucę pogodowe trzy grosze - zainaugurowałam zimową kurtkę w ostatni dzień zimy, również cały czas biegałam w jesienno - wiosennym płaszczyku... Btw, dziś chyba pierwszy dzień wiosny, mam rację?
Narty na Słowacji - to jest to Ale raczej w zapiętych butach

Papieros koniecznie, jestem na głodzie... O tej porze już nie kawa, ale lampka wina albo dobry drink... Feya, RHCP? Który album? Nie żebym była znawczynią Redów, ale baardzo lubię "Blood sugar...".

Święta wszelkie mają to do siebie, że łatwo o emowanie. Przerobiłam to sobie, już się nie daję tak łatwo, ale był czas, że na hasło "święta" dostawałam gęsiej skórki, a słysząc "Boże Narodzenie" - ataku epi. Zresztą imou jest dobre niezależnie od okoliczności, byle nie za często. Nie łam się Feya, poczytaj sobie Liceum Hiru - dobre na smutki i smuteczki

Ach skoro piwko pijemy, to się nie wyłamuję Zdrowie, moje Panie


Czarny Pan rzekł: "Plan mam Wielki! Znajdź mi najlepszego woja!"
Snape mu na to bez wahania: "Stawiam na laskę Malfoya"


http://img23.imageshack.us/img23/7853/mafiag.jpg

Offline

 

#12 2008-03-21 21:35:58

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Laski…wy mnie chcecie upić… a po kilku drinkach to ja się robie nieprzewidywalna. Ale trochę nałogu w końcu nie zaszkodzi…chyba…
Pierwszy tost!
Za wasze zdrowie. Za miłość. Romantyzm i przeklęte piękno zauroczenia. Pijemy^^

Co do Red Hot to w sumie się wogule nie orientuje, słucham wszystko co mi znajomi zapisali i tyle.

A emować się… hym… nigdy nie przesadzam. *chowa ze plecy czarną kredkę do oczu, żyletkę, różowy szalik i zdejmuje koczyki* no cio? Niewinna jestem? ^^

Ostatnio edytowany przez Feya (2008-03-21 21:42:17)


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#13 2008-03-21 21:39:23

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Zdrowie, zdrowie...
Ale dlaczemu święta muszą być takie nudne...?

Odpadam...

Co do Red Hotów, lubię "Dosed"^^

Emowanie w taką pogodę i o tym czasie to chyba nie jest zły pomysł... (hmm, gdzie ja mam chusteczki? ^^)


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#14 2008-03-21 21:47:11

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Ja w ogóle ostatnio świąt nie czuję, sama nie wiem, dawniej jak słyszałam słowo "Święta" to dostawałam białej gorączki z niecierpliwości, a teraz... dzień jak co dzień tylko człowiek musi tyłek po rodzinie powłóczyć i odbębnić wizyty. Zdrowie ;}


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#15 2008-03-21 23:26:07

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Kurcze jak zwykle ja przybywam do Piwiarni Orochimaru na szarym końcu....pewnie znowu uciekł mi autobus Papieros w ustach już przy wejściu .... wiadomo ( w domu nie mogę to zamieniam się w samobieżny komin zaraz po wyjściu)
Piwo ? Czemu nie, chodź przy takiej pogodzie bardziej preferuję grzańca. Ale wyłamywać się też nie będę
Rozmowa o pogodzie ( to się chyba tylko w tej Piwiarni może zdarzyć )......jest dupiata, nic dodać nic ująć (pogoda oczywiście)
A świąt w ogóle nie czuję. Jak każdych innych zresztą. O tym, że wielkanoc idzie zorientowałam się po przyklejonych do szyby kurczakach ( moja matka nigdy się nie zmieni...)
No i wreszcie sławetna depresja....ostatnio czmychnęłam przed tym szarym, dobijającym czymś i wolałabym nie wracać. Nie dołujmy się więc


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie vhs warszawa wczasy w Świnoujściu