Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#106 2008-04-17 00:58:45

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Na taką władzę kobiety zawsze lecą, a mężczyźni nie mają nic przeciwko temu, aby ją oddać w ręce kobiet . To miłe trzymać w dłoniach cały męski świat i mieć kontrolę nad wszystkim. Popijam drinka, palę fajkę. Mamo, a Ty czego napijesz się z nami ?
Ja na razie oddalam się znów w przyjemne ramiona Yoru/Jina (bestia w nocy zmienia się nie do poznania ). Wrócę tu jeszcze dokończyć przemiłą rozmowę przy drinku i "papierosku" .


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#107 2008-04-17 07:24:21

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Siostra…weź…. Ja tu czytam:
„To miłe trzymać w dłoniach”…..*stop*….”cały męski”…*stop. W tym momencie moja fantazja była już daleko stąd, w tym naszym domku rozkoszy *…. „świat”…. No i benc… normalnie rozczarowanie XD ja tu się na coś mocniejszego napaliłam a tutaj TYLKO świat Se Se Se. *spogląda na Michaela wygłodniałymi oczkami* Se Se Se…….


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#108 2008-04-18 02:50:51

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Se Se Se.... Siostra dla Ciebie tylko świat, a dla Michaela ? . Wiem jestem straszna, ale fantazja potrafić dostarczyć nam czasem więcej przyjemności niż trzymanie w ręku tego męskiego....chociaż nie, do tego to nawet najlepsze fantazje się nie umywają . Ciągnie Yoru do domu rozkoszy, aby sprawdzić swą władze nad światem .


20.04.
Wchodzę do środka, widzę że nikogo nie ma. Siadam na wygodnej kanapie i opieram o oparcia. Mój dzikus przynosi mi drinka i kładzie przede mną- dobra zamiana*śmieje się pod nosem. Z dzikiej bestii na dzikusa*. Siada i kładzie mi głowę na kolanach. Czekamy czy ktoś się do nas dosiądzie...

Ostatnio edytowany przez Maja_iluzja (2008-04-20 00:37:44)


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#109 2008-04-20 00:44:23

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Dobra nie wiem czy poiwnnam pić razem ze swoim dzieciakiem, wszyscy w tej knajpie jakoś dziwnie na to patrzą, ale co tam! Wyglądam przecież młodo.....siadam więc koło tej mojej córki z papierosem w ustach i piwem z sokiem....


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#110 2008-04-20 00:46:58

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

No jak z kim masz mamusiu, jeśli nie ze swoją córeczką z piekła rodem ? Przecież to pasuje tutaj idealnie .


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#111 2008-04-20 01:06:12

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Żeby nie było, że same to ja się przyłączam full wypas


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#112 2008-04-20 01:09:12

Yasna

Akolita

7617034
Skąd: domek w lesie
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 264
Punktów :   
alterego: Mrok
etat: Pojawiam się i znikam

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

To ja też piwko poproszę z papieroska zrezygnuję. Musze odpocząć. Pisałam pod straszna presją!


Kocham Anioły. Tak pięknie wygląda ich zbrukana niewinność...

Offline

 

#113 2008-04-20 01:43:57

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Emba rusz się kociaku i podaj paniom co zamawiały...

Po chwili przed wszystkimi stoi już zamówienie, Emba wraca na swoje miejsce na moich kolanach. Czy coś jeszcze sobie życzycie kochane? Może jakiegoś miłego, samczego i trochę dzikiego ^^ pana?


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#114 2008-04-20 01:48:29

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Ja poproszę Kazu, zawsze mnie fascynowały dzikie stworzenia


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#115 2008-04-20 02:17:53

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Już się robi, kochana <Maja Wstaje i przyprowadza Kazu przed Akame> Wybacz, ale musiałam sama sie pofatygować, gotowi rzucić się na siebie, a my byśmy tego nie widziały sesese....


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#116 2008-04-20 12:12:36

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Tiria z rozmachem otwiera drzwi i trzymając swoich chłopców (w sensie Irukę i Genmę) pod ręce wchodzi do środka.
- Panowie dla mnie piwko, a wy sobie weźcie co chcecie - dołącza do dziewczyn. - Witam serdecznie. Przyniosłam coś ze spiżarni niebiańskiej Któraś chce spróbować? - T stawia skrzynkę na stoliku.


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#117 2008-04-20 15:37:18

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Kochana Tiria, Ty zawsze wiesz z czym przyjść, aby sprawić nam nieopisaną wprost przyjemność. Ja z chęcią się poczęstuje...


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#118 2008-04-20 20:09:09

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

*Z miną wprawnego zabójcy Feya, ciągnąc za sobą Michaela, wpada do pokoju. W biegu łapie gorzałę i paczkę papierosów. Siada przy stole.*
No więc miałam opowiedzieć co takiego działo się na klatce schodowej^^ ale zaczną od piątku wieczór. Zaprosiłam do mnie na nocowaniu dwie znajome. Przed snem (00.16 w nocy) postanowiłyśmy obejrzeć „Klątwę 2” Horror taki sobie, ale bez bicia przyznaje że w niektórych momentach się bałam. Więcej się śmiałam z komentarzy dziewczyn niż krzyczałam ze strachu. Na marginesie zostałam zgwałcona przez jedną z koleżanek… źle się z tym czuje … Spałyśmy trzy godziny bo ja i jedna dziewczyna byłyśmy na egzaminach ustnych w naszej szkole (pracowałyśmy^^) a druga dziewczyna polazła na jazdę konną.
    Wieczór, miałam spotkanie z ludźmi z podstawówki. Wszystko miło przyjemnie, ryjemy się, gadamy… dzwoni moja komórka. Mama mówi że nie może wejść do mieszkania bo nie ma kluczy a siostra sama w domu zamknięta od środka. Zaczęłam się martwić, bardzo martwić. No więc ja szybko na taksówce do domku. Jadę windą, witam się z matką i próbuje otworzyć drzwi… i nic. Otóż nasz zamek to dosyć sprytna bestia, bo jeśli klucz jest włożony z jednej strony to z drugiej strony nie da się przekręcić klucza. I jakiś zamek kosmicznie skąplikowane jak na mój gust (koszt takowego 600 zł.)
    W mojej głowie zaczynają się pojawiać bardzo czarne wizję (szczególnie po tej kretyńskiej klątwie). Pierwsza była taka że mała skakała po łóżku, walnęła głowa o coś i leży nieprzytomna, krwawi. Później jakieś włamanie, ale to nielogiczne po drzwi byłyby otwarte.
    Wzywamy ślusarza. Mówiąc w skrócie… w bloku o pierwszej w nocy był taki hałas że sąsiedzi przychodzili i pytani się o co chodzi (jedni miłym tonem inni mniej przychylnym). W moim łbie nadal okropne obrazy…
    Drzwi otwarte, w domu wszędzie włączone światła…a siostra śpi… nie obudziła się nawet na sekundę kiedy sąsiedzi z góry nie mogli zasnąć… W mieszkanie weszliśmy dopiero o pierwszej w nocy… ślusarz bił się z tymi drzwiami z godzinę…oto konsekwencje zostawiania ośmiolatki samej w domu z kluczem od nowoczesnego zamka… Ja to mam fajne weekendy


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#119 2008-05-02 19:49:41

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Wchodzę do sali i omiatam wszystko leniwym wzrokiem...podchodzę do barmana, leje mi do szklaneczki bursztynowego napoju. Patrzę na niego i biorę całą butelkę whisky. Dzisiaj mam ochotę na coś mocnego, dobrego i dużo . Siadam na sofie, dym z papierosów i fajki wodnej daje ten niesamowity klimat. <Emba jak kot leży u mnie na kolanach i pozwala się głaskać. Jego czarne włosy puszczone luźno, kaskadą opadają i zakrywają moje nogi>. Co za rozkosz... Może ktoś jeszcze do nas dołączy- mruczę cicho, czując ten słodki ciężar na nogach...


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#120 2008-05-02 20:32:12

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Za drzwiami słychać łomot, po chwili szarpanie za klamkę. W końcu drzwi otwierają się, do środka wchodzi Ansei popychana przez wyraźnie poirytowanego Asmodeusza.
- Dlaczego musisz byc taka niezdecydowana?
- A Ty taki brutalny? - dziewczyna rozciera ramię, za które zbyt mocno złapał ją Asmo, po czym ogarnia wzrokiem salę. Jej oczy zatrzymują się na sofie, a raczej na siedzacych na niej postaciach. Uśmiech Ansei staje się drapieżny. - Asmo, może przyjście tu nie było takim złym pomysłem...
Wyjmuje z kieszeni paczkę papierosów, wampir śmiejąc się pod nosem podaje jej ogień.
- Mam ochotę na drinka... - Ansei bierze z baru wysoką szklankę wypełnioną kolorowym płynem, puszczając barmanowi oczko, po czym podchodzi do sofy. - Mam nadzieję, że nie przeszkadzamy, skarbie Nie ma to jak picie w dobrym towarzystwie....


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com