Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#16 2008-03-28 23:00:22

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Ja też tak myślałam, a tu zonk! To było najlepsze, co Kisiel mógł wymyślić. Ja ma tylko nadzieję, że Sasuś się podniesie ==*.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#17 2008-04-14 15:32:19

Hiru

Akolita

4005065
Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 305
Punktów :   
alterego: Hatake Kakashi
etat: Kurator Ukeciątka

Re: Itachi Uchiha

Itachi. Hm... według mnie jedna z najlepszych postaci "Naruto". Przyznam, że na początku go nie lubiłam, stawiając się za "biednym, pokrzywdzonym" Sasuke. Jednakże z czasem moja opinia ulegała zmianie. Podobnie jak Akame snułam wizje, że tak naprawdę wymordowanie całego klanu nie było jego dziełem. A najnowsze chaptery po prostu zwaliły mnie z nóg. Już na samą myśl mam ochotę płakać, ponieważ wiem, że Itachi w rzeczywistości kochał brata. Z trzęsącymi się rękami czekam na kolejny, 398 chapter. Oddałam już hołd Kishimoto i mam nadzieję, że nie zawiedzie moich oczekiwań względem tego bohatera.

Offline

 

#18 2008-04-14 16:18:47

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Itaaaaś *ryczy*


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#19 2008-04-30 13:03:40

Naomi

Chuunin

8580995
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 60
Punktów :   
alterego: Havi
WWW

Re: Itachi Uchiha

Ja również uwielbiam Itachi'ego! Morderca, ale za to jaki piękny morderca. Najchętniej bym go schrupała Jak na faceta porusza się z gracją, taka przyczajona pantera   I to jego spojrzenie... Nawet gdyby to miał być pierwszy i ostatni raz, chciałabym mu spojrzeć w oczy... Szkoda tylko, że musiał zginąć. Popłakałam się, czytając mangę. I polecam filmiki z Itasiem na youtube pod muzykę "Bad Boy" Aż ślinka cieknie


Nie ma mnie. To nie znaczy, że od czasu do czasu nie wpadam

Offline

 

#20 2009-03-16 23:18:20

Pandora

Jounin

6898805
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 127
Punktów :   
alterego: Itachi Uchiha

Re: Itachi Uchiha

w tym zakątku: no comment wiadomo co myślę zniewalające osłabienie w stosunku do tego niedostępnego typa...


"You a perfect devil, Lestat!" he was saying "That's what you are! You are the devil himself"

Offline

 

#21 2009-09-12 10:54:33

Sagitari1159

Uczeń Akademii

9043629
Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Itachi Uchiha

Jak dla mnie, postać najlepiej stworzona w m&a Naruto. Tak samo jak Naomi, chciałabym mu spojrzeć w oczy, może dlatego iż chciałabym zrozumieć.
Haaa... wiedziałam, że to nie jego wina oglądając anime, więc przeczytałam mangę i.... poryczałam się. Jak dziecko ^^
Chętnie zajęłabym miejsce Kisame w Aka i zaczęłabym grzebać w psychice Itasia xD
Takie tam odchylenie moje do wszystkiego co tajemnicze ^^


"Nie proporcjonalnie więcej rzeczy nas dotyczy, niż nas obchodzi..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl