Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-03-26 16:08:21

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Itachi Uchiha

No tak, ten koleś jest fantastyczny. Chłopaczkowi się trochę sufit na głowę zwalił, ma trochę pomieszane w główce, ale jest niezły. I te jego wory pod oczami i ten fioletowy lakier...^^

A wy co o nim myślicie? Za co lubicie bądź nie lubicie?


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#2 2008-03-26 16:19:04

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Itachi Uchiha

Co mogę powiedzieć? Chyba mam słabość do takich psycholi xD A tak poważnie to jedna z moich ulubionych postaci w całym anime, pomimo jego oschłego stylu bycia, ja zawsze widzę w nim coś hmm dobrego(?!) Pan Łasica popadł w obłęd i to jest fakt, ale jeśli miałabym wybierać między nim a Sasuke, to wolałabym Itachiego, dlatego też ubolewałam nad tym jak skończyła się walka braci, chociaż nawet się nie łudziłam, że będzie inaczej... Coś sprawia, że darze go sympatią, chociaż niektóre jego wybryki jeżą mi włosy na głowie... I tak sobie myślę "Ciekawe co by było jakbym ja wszystkich w domu pozabijała..." Oczywiście nie zamierzam nic wprowadzać w życie, kocham swoją rodzinę, żeby nie było...xD Moja psychika jest niewiele mniej skrzywiona niż jego i to chyba dlatego go tak lubię x)


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#3 2008-03-26 16:24:01

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Kochana, ja też mam słabość do takiech psycholi, a on stoi na ich pielestale. Tak, ja go również lubię i to właśnie chyba za to, że jest taki walniety^^. Ale i tak bardziej kocham mojego narzeczonego *ściska Sasia*.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#4 2008-03-26 16:28:35

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Itachi Uchiha

No to przynajmniej wiem, że nie jestem sama A jak tak pomyśleć to Sasu też nie ma do końca po kolei xD Ale ja wolę Itasia x) I... narzeczony mówisz?


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#5 2008-03-26 16:34:21

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Tak, przywłaszczyłam go sobie^^. Fakt, też nie jest normalny z tym jego mścicielem od siedmiu boleści i ta zemstą ==*.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#6 2008-03-26 16:36:25

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Itachi Uchiha

Bierz go sobie:P Ja tam wolę pana od wybuchu jeśli już:P O jeśli o to całą zemstę idzie... W końcu każdy Uchiha musi mieć, jakieś skrzywienie, ne? xD


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#7 2008-03-26 16:40:00

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

O tak, każdy Uchiha ma nie równo pod sufitem, wiem co mówię^^. Pan od wybuchów? Deirada? Tak, tak, niezły z niego blondynek xD.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#8 2008-03-26 16:43:09

SQuall

Genin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Itachi to najlepsza postać w Naruto, ziemny sku*wiel, bez uczuć, marzeń, takiemu nic do szczęścia nie jest potrzebne xD


Reality isn't kind. Everything doesn't work out the way you want it to. That's why...  - Squall
If the world is made of light and darkness... we'll be the darkness. - Riku
http://img217.imageshack.us/img217/8499/versussigtt0.jpg
Konto - Last.FM

Offline

 

#9 2008-03-26 16:43:29

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Itachi Uchiha

Właśnie^^ Niezły z niego blondynek... Taki zniewieściały, dokładnie tak jak lubię:P Mój, mój, mój, Saska możesz sobie wziąć:D


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#10 2008-03-26 16:46:50

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Biorę, a właściwie już wziełam^^. No właśnie Itaś nie taki zły. Nic mu nie trzeba, można uzywać ile wlezie xP.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#11 2008-03-26 16:53:29

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Itachi Uchiha

Nie taki zły? Używać ile wlezie? Muszę sobie gdzieś zapisać i zacząć się stosować^^


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#12 2008-03-26 16:58:17

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Tak, trzeba stosować^^.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#13 2008-03-26 17:01:51

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Itachi Uchiha

Itaś, wiecie ja do końca wierzyłam, że były jakieś motywy do tego, że zabił rodzinę, potem gdzieś mi kołatało, iż to nie on jednak, że to ktoś inny, a Sasuke padł ofiarą genjutsu i obwinia Itasia, który prowadzi swoje własne śledztwo. Wiem jestem nienormalna. Ogólnie lubiłam gościa, mam jakiś dziwny pociąg do psycholi (na szczęście w realu to mi się nie objawia XD). Co zapamiętam długo... ostatnia scena, zakrwawiony Itachi wyciąga rękę w stronę twarzy Sasuke... moja myśl i sądząc po minie Sasuke... "A ten dalej swoje, umiera a chce wydłubać bratu oko" i... w tym momencie Itaś wykonuje ten gest puknięcia brata palcem w czoło, jak za czasów dzieciństwa i pada na ziemię.... ja padłam wraz z nim z wrażenia.


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#14 2008-03-26 17:38:39

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Ja też! Aż mi się łezka w oku zakręciła... *pochlipuje*


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#15 2008-03-28 10:53:37

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Itachi Uchiha

Dokładnie! Tak naprawdę to myślałam ze on upadnie na niego, Sas go podtrzyma czy coś takiego a tu "POKE" jeden z lepszych momentów w mandze!
Uwielbiam Itasia!<3 Te jego spojrzenie, kocie ruchy i psychodeliczny umysł kuszą ludzi!


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Sochaczew wczasy w Świnoujściu