Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#16 2008-03-21 23:39:36

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Zoe, właśnie czytam twoje opowiadanie (to drugie) o odczuwam perwersyjną przyjemność z tego całego okrucieństwa. Ale ocenę końcową dam trochę później i w innym miejscu formu. Szczerze mówiąc poprawiłaś mi humor tym masakrycznie brutalnym opowiadaniem^^


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#17 2008-03-22 00:06:08

Bairre

Genin

9182254
Skąd: Duże miasto na południu Polski
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

chętnie się przysiądę, bo w sumie też nikogo tu znam...

procenty wychylę mentalnie a papieroskiem zaciągnę się biernie...

o czym była mowa? pogoda, tak?
rzeczywiście Święta się pogodzie pomyliły... wczoraj mało mnie nie zdmuchnęło z przystanku a ludzi wokół nie widziałam, bo tak śniegiem sypało... dodać, że miałam na sobie cienką kurteczkę i pułbuty i przeziębienie gotowe...


nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit

Offline

 

#18 2008-03-22 12:01:41

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Bez papieroska za to z mocna kawą w ręku, w szlafroku, łapciach na nogach, turbanem na głowie (żeby woda z kłaków nie kapała) i niewyspaniem na twarzy. Nowy dzień^^ I oto mamy piękną sobotę… błagam nie zaczynajmy tematu o pogodzie… a jak nie o pogodzie to może  :Angel o czym gadają laski jak nie o pogodzie XD no oczywiście o facetach. Powoli zaczynam się przekonywa że oni są z Marsa a my z Wenus… czy tylko jaj mam ten problem czy po prostu ze mnie szablonowy ufoludek?

I dzisiaj zgadzam się z tobą Zoe, depresja zostaje w domu^^ a my, na miasto


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#19 2008-03-22 14:13:38

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Wreszcie wyrwałam się od pieczenia ciast domowych i wszechobecnych jajek! Herbata w ręku i można rozmawiać. Wrócę raz jeszcze do pogody - wole śnieg niż wszechobecny deszcz =='

Faceci, taaa...zdecydowanie nie są stąd Oo' ostatnio stojąc sobie na przystanku nikomu nic nie robiąc zostałam zaczepiona przez młodego nieznajomego. wyglądało to mniej więcej tak:
MłodyNieznajomy: Widziałaś Yetti?
Narami: ?? Nie?
MłodyNieznajomy: Uważaj on tutaj się gdzieś ukrywa!
<z zza rogu wychyla się dwóch innych>: Jacek tutaj jest!
MłodyNieznajomy: Yetti! - i biegnie w bliżej nieokreślonym kierunku. po kilku minutach przelatuje obok mnie facet w futrze a za nim grupa studentów z oszczepami, łukami itp. krzycząc: "Yetti! Yetti! Łapać go!" ledwo co uchroniłam się od staranowania!
Niestety zakończenia nie widziałam gdyż przyjechał tramwaj.

faceci to jednak inny gatunek..


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

#20 2008-03-22 14:33:33

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Feya ja bym poszła nawet dalej...oni nie są z Marsa, nie są nawet z naszego układu słonecznego....widziałabym ich gdzieś na obrzeżach czarnej dziury .... chyba też jestem pod tym względem ufoludkiem ( w zielonych czółkach i tak zawsze było mi do twarzy )
Na miasto to dziś chyba nie bardzo...wszędzie te koszyczki wypchane jajkami i kurczakami....może lepiej chlusnąć coś mocniejszego w zaciszu czterech ścian. Depresji oczywiście mówimy nie


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#21 2008-03-22 14:53:18

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

To ja poproszę Guinessa co do papieroska to może później.

Na miasto to nie bardzo - za zimno i w ogóle brr. Dlaczego nie ma wiosny i nie jest słonecznie???
W kalendarzu wiosna jest od czwartku - co ci na górze nie wyrywają kartek ze swojego??


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#22 2008-03-22 15:01:46

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Baran poświecony A co do chłopaków, to oni są w ogóle spoza galaktyki XD Chociaż ja mam świra na punkcie azjatów *.* takie słodkie ema z nich hyhy inna sprawa, że ja w ogóle jestem azjatycka, z innej bajki, filmy japońskie, tańwańskie, koreańskie, muzyka to samo, nawet jedzenie lubię orientalne no... ale facetów to już w szczegóności


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#23 2008-03-22 15:44:18

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Ja się za bardzo nie znam na tych wszystkich wielkanocnych obyczajach, nawet jest jestem prawosławna to moja mama nigdy jakoś religijna za bardzo nie była i mi się tez nie udzielił^^ pomijając fakt że dzisiaj na silnię chciano mnie zaciągnąć do cerkwi ale ja się nie dałam …efekt: siedzę z laptopem u koleżanki mojej mamy w salonie i patrzę żeby małe śliczne dziecko, które tak naprawdę jest diabłem wcielony  o ślicznych niebieskich oczkach, nie rozwalił salonu^^ faje się zapowiada XD w mini mini właśnie leci o jakimś żółwiu który gada i ma na imię Franklin XD

Narami zastanawiam się czy nie spotkałaś moich znajomych ‘=.= czy ten Yetti to był blondynem? Bo mój kolego odstawiał niedawno taką akcję ^^ tylko nie jestem pewny czy przebierał się za Wielką Stopę czy za coś innego…  z kim ja się zadaje? Ech… zacznę się o niego martwić jak będzie się przebierał za Królewnę Śnieżkę.


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#24 2008-03-22 17:30:40

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Bo ja wiem, wtedy bym się nie martwiła facet w sukience to by było ciekawe widowisko XD przynajmniej byś sie nie nudziła


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#25 2008-03-22 18:49:24

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

nie mam pojęcia powiem Ci bo był CAŁY w futrze Oo' jakby latał w spódnicy to chyba bym się mniej martwiła
Rozumiem Cię Akame - zobaczę sexownego azjatyckiego faceta na ulicy to potrafię się obejrzeć i kilka kroków za nim przejść nim mnie kumpele siłą od niego nie odciągną ^^'' ah, co oni mają takiego w sobie?


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

#26 2008-03-22 22:35:08

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Kurcze, a ja to mam tak ( nie bijcie pałką), że Azjaci wydają mi się wszyscy do siebie podobni....czasami jakiś mnie olśni urodą, ale jednak wolę typ europejski......wydaje mi się, że jest bardziej różnorodny. Poza tym ja lubię jasne włosy, najleopiej rude....i niebieskie oczy ( ahhhhhh...wbrew pozorom lubiłam ten typ już zanim oszalałam na punkcie Kazekage )


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#27 2008-03-22 22:52:25

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Heh każdy lubi coś innego, ja widzę ładnego azjate i włącza mi się ślinotok pospolity, to siła wyższa, azjofilia XD Jak dojdę do krwotoków z nosa to będzie oznaczało, że czas się udać do lekarza


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#28 2008-03-22 23:14:41

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

ja jednak zostaje przy europejczykach... nie wiem w sumie dlaczego...


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#29 2008-03-23 12:55:42

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

Jestem przejedzona... a to dopiero po sniadaniu, niedługo obiad, potem wypad do rodzinki... strach się bać XD Jak wrócę wieczorem w stanie wskazującym, to powinno się mi zablokować dostęp do kompa


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#30 2008-03-23 13:04:04

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: pierwsze piwo z papieroskiem

To jest właśnie jedna z przyczyn dlaczego nie przepadam za świętami....wszędzie czychają na ciebie te wszystkie smakołyki, ciasta, czekoladki i wszystkie inne piekielne przekąski....a potem muszę ze łzami w oczach wciągać spodnie na tyłek na leżąco, żeby się dopiąć. O guziku, który może zabić kogoś lada moment niczym pocisk nie wspomnę


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
OтeНи Нунгви 2ndhomes Mikonkatu Apartment 3 Dębki pensjonaty