Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#46 2009-03-16 23:46:23

Pandora

Jounin

6898805
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 127
Punktów :   
alterego: Itachi Uchiha

Re: Naruto

ciekawe konfiguracje
zaczelam oglądać przez postać Orochimaru, mało go, głupie motywy ma, choć jego chora ambicja działa na mnie, ale całkiem nie typowo dla Japaneese jest to kompletnie czarny charakter bez drugiego dna - szkoda.
drugi w kolejce to Jiraya - mam powalającą słabość do jego słabości, uwielbiam gościa!
Kakashi - pieprzony spóżnialski geniusz - miodzio.
Itachi - wiadomo, no comment
Neji - mój typ, mało go, ale nie dziwne, facet niewiele mówi, bo nie musi.
Gaara - eh, co tu dużo mówić buntownik pełną gębą:)
Zabuza - bardzo mi przypadł do gustu, sama nie wiem dlaczemu.
nie wątpliwie Madara - pociągająco ciekawy.
Sasuke - ale ten późniejszy z animowego Shippuudena.
Shikamaru - zawsze lgnę do intelektu.
no i Naruto -nie lubiłam go od początku, roześmiany głupek
i nie ma bardziej błędnej oceny tego kolesia, bo to tak na prawdę: roześmiane serce na tacy. W trakcie trwania historii po prostu obezwładniła mnie ta postać. Zrobili zajebiaszcze połączenie kochanego głupka z silnym przywódcą, tamci goście powalają mnie wieloma "mrocznymi" atrakcyjnymi atrybutami, Naruto powala mnie sercem, determinacją i siłą, a najbardziej tym, że każdy się dla niego liczy. Postać rewelacyjna, ciepła, otwarta, tak bardzo nie w moim typie, ale cóż zawsze uwielbiałam stawianie człowieka ponad idee, ponad honor.


"You a perfect devil, Lestat!" he was saying "That's what you are! You are the devil himself"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Warszawa Szamba betonowe Ostrowiec Świętokrzyski wolne domki Dźwirzyno