Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#16 2008-08-10 11:51:48

Kto.

Chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 56
Punktów :   
alterego: Lil Meyer

Re: Naruto Uzumaki

O nim można by pewnie pisać godzinami i rozwlekać się we wszystkie wątki kilometrami.
Ja tam napiszę kilka zdań, żeby zbytnio nie przedłużać i nie marudzić.
Na początku pozytywnie.

Naruto, postać charakterystyczna (musi być taka, bowiem to głowa postać serii; nic dziwnego) nieco (nieco?) impulsywna (albo raczej - najpierw robię, potem myślę). Główną jego zaletą jest to, że bardzo ceni sobie przyjaciół, których posiada i sądzę, iż oddałby za nich nawet życie, gdyby musiał. Wierzy w to, że ciężka praca się opłaca. Uważa, że marzenia są do spełnienia. Jednym słowem, postać  d e f i n i t y w n i e  godna naśladowania, jeśli wymażemy kilka glównych (chociaż nie mówię, iż bardzo widocznych) wad.

Jeśli chodzi o jego wady, to ma ich chyba tylko kilka. Wymieniona w nawiasie na początku zasada szybkiego działania. Również (chociaż to już sprawa dosyć kompromisowa) zbyt duże zacięcie. (ale jak już wcześniej napisałem, to sprawa dyskusyjna i nie każdemu musi przeszkadzać). Można zauważyć, że lubi się kłócić, lubi udowadniać, że nie jest gorszy.

Podsumowując.
Naruto Uzumaki, mieszkaniec wioski Konoha, jest postacią jak najbardziej pozytywną. Mimo tego, iż stracił rodziców, nie wyrósł (dzięki Iruce, czy dzięki sobie?) na psychola. Hokage? Na pewno.


http://img182.imageshack.us/img182/6462/ergoscp4.jpg
http://valenth.com/lab/89712.png

Offline

 

#17 2009-09-12 12:46:14

Sagitari1159

Uczeń Akademii

9043629
Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Naruto Uzumaki

Naruto ? Ideał najlepszego przyjaciela... ^^
Tak, tak, na pewno chciałabym spotkać taką osobę, no i plus ten jego wygląd.
Naruciaka zdecydowanie bardziej wolę od Sasuke, ale nie oftop'uje xD
Życzę mu by został hokgae, bo może zmieni trochę tą zasraną wioskę.


"Nie proporcjonalnie więcej rzeczy nas dotyczy, niż nas obchodzi..."

Offline

 

#18 2009-09-27 13:43:21

Nightallice

Jounin

4800752
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 108
Punktów :   
alterego: Kuchiki Byakuya
WWW

Re: Naruto Uzumaki

Naruto... ka? Hmm... Są momenty, w których nie mogłam go ścierpieć i wręcz przewijałam wtedy filmik do przodu. Mam głupi zwyczaj wstydzenia się za postacie, więc było to dla mnie prawie nie do zniesienia. Z drugiej strony bywają też chwile, w których zachowuje się genialnie. Ogólnie wolę jednak postacie nieco mroczniejsze i znacznie inteligentniejsze. Poza tym facet bez długich włosów, to w większości przypadków brzydki facet <Nie czuje się dobrze z tym co powiedziałaś.> Oj, nie martw się Byaku Ciebie będę uwielbiać nawet, jak się obetniesz na łyso!! :wyobraża sobie to: Chociaż mam nadzieje, ze tego nie zrobisz


When God made men, she was only joking.

One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching.

Offline

 

#19 2009-10-05 22:37:20

Sagitari1159

Uczeń Akademii

9043629
Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Naruto Uzumaki

On ma tego zaje****ego power'a i to jest wypchane w kosmos... kocham takich ludzi ^^
Eee... założę się, że jak podrośnie to włosy będzie miał jak Minato, więc nie marudź tylko poczekaj xDD

P.S. i tak ma już better w shippundenie niż w pierwszej serii... ^^


"Nie proporcjonalnie więcej rzeczy nas dotyczy, niż nas obchodzi..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa usuwanie adblue