Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-21 13:36:32

Aubrey

Erokage

5175753
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 445
Punktów :   
alterego: Ryuichi Asami
etat: Dark Lord Ibiki

ZoeRocks

Pani Ansei mówi - Pani Ansei ma Witam na forum i pozdrawiam Miło Cię tu widzieć, Tobie też mam sporo do powiedzenia

Zapraszam do zachwytów nad twórczością Zoe! Linków nie wrzucę, bo to sprawa Autorki, więc póki co - kto zna, ten wie i się zachwyca


Czarny Pan rzekł: "Plan mam Wielki! Znajdź mi najlepszego woja!"
Snape mu na to bez wahania: "Stawiam na laskę Malfoya"


http://img23.imageshack.us/img23/7853/mafiag.jpg

Offline

 

#2 2008-03-21 14:15:08

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: ZoeRocks

Łaaa, Pani Administratorko- dzięki^^ (już się boję tego, co mi powiesz...

Stwierdzenie "kto zna, ten wie i się zachwyca" jest w tym przypadku słuszne w sposób oczywisty Nad blogami Zoe nie można się nie zachwycać, bo są fantastyczne Niesamowita jest przede wszystkim wszechstronność autorki, która pisze zarówno opowiadania mroczne, tajemnicze jak i zabawne i wszystko co robi, robi po mistrzowsku (i to wcale nie jest fałszywe słodzenie^). Wielkim plusem są też występujące w tych opowiadaniach nietypowe pary^^ (oryginalność rlz

W każdym razie, właśnie blogi Zoe zainspirowały mnie do pisania (na nieszczęście niektórych xD)^^. Są świetne


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#3 2008-03-21 14:56:51

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: ZoeRocks

W takim razie autorka dodaje linki, aby inni mieli szansę ją trochę pokrytykować:
http://yaoi-naruto-stuff.blog.onet.pl/
http://mostly-yaoi-stuff.blog.onet.pl/

Ostatnio edytowany przez Zoe (2008-09-03 14:16:19)


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#4 2008-03-21 15:09:07

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: ZoeRocks

No baaa, mogę Ci mówić sensei? Uwielbiam Twoje blogi obydwa, co rzadko mi sie zdaża. Ten wesoły po prostu... odlot, a ten poważny... ach ten Shika (buuu). Woczoraj czytam sobie spokojnie 8 część i mówię Aubrey, że własnie skończyłam się zachwycać, o mało mnie nie przeskoczyła, że jej jeszcze nie powiadomiłam o nowej notce XD Ogólnie to jest tak... włączam kompa i lecę po moich ulubionych blogach. Po kolei jak mam linki leci Hiru, Zoe i Ansei (tak odkryłam i w takiej kolejności zostały) a jak są nowe notki to tryb następujący. Najpierw cynk do Aubrey, potem kawa, fajka i... można się delektować


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#5 2008-03-21 16:27:57

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: ZoeRocks

Nie no z tym senseiem to przesadziłaś ( ostatnio kajarzy mi się tylko z Orochimaru )... szczerze jestem zachwycona ( nadużywamy chyba tego słowa ), iż mam tak zacne grono czytelniczek. Szczególnie gdy zaliczam je do najlepszych.
Zazdroszczę ci tej fajki przy czytaniu ( ja mam kategoryczny zakaz smrodzenia w mieszkaniu....eh muszę pomyśleć o wyprowadzce...) niestety muszę obejść się tylko kawą. Ale rzeczywiście coś w tym jest, bo pomijając fajkę mój rytuał odwiedzania ulubionych blogów przebiega tak samo


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#6 2008-03-21 18:26:35

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: ZoeRocks

Opinię o mistrzostwie podtrzymuję U mnie czytanie przebiega podobnie (Zoe-Akame-Hiru^^)... Rany, czy wszyscy robią to samo? o_O U mnie tylko kawa zamieniona na herbatę (bo kawy nieee lubię) plus jeszcze czekolada najlepiej^^ ;D


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#7 2008-03-21 18:32:00

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: ZoeRocks

Uwaga… wyłamuje się z tłumu… ja to na początku lekcje odrabiam dopiero później łażę po blogach lub pisze coś, no a przy tym obowiązkowo herbata z czekoladą^^ no bo ktoś kiedyś powiedział „Dzień bez czekolady to dzień stracony!” zgadzam się z tą osobą. I jeszcze dodaje coś od siebie. „Człowiek jest jak czekolada… słodki, o ile dobra firma.” 
XXX


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#8 2008-03-21 21:42:00

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: ZoeRocks

A ja mam pytanko, Zoe, Ty lubisz kryminały? Czytasz ich dużo? Oglądasz? Bo po prawdzie opowieść o Shikamaru i Omedze jest tak bezbłędna i ma tak genialnią fabułę, że naprawdę dziw bierze. Wszystko jest wręcz perfekcyjnie dopracowane w szczegółach. Nie da się ukryć, że ostatnio nic mnie tak nie zafascynowało jak ta opowieść.


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#9 2008-03-21 21:47:13

Aubrey

Erokage

5175753
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 445
Punktów :   
alterego: Ryuichi Asami
etat: Dark Lord Ibiki

Re: ZoeRocks

Zgadza się, blogi Zoe czytam z zapartym tchem i często sporo mnie kosztuje, żeby nie zadusić się dymem albo zachłysnąć kawą Shikamaru to mój idol, a Twój blog z nim w roli głównej to jedna z żelaznych pozycji w moich zakładkach. Rytuał opisała Akame, działa w obie strony Tworzona przez Ciebie fabuła jest bardzo misterna, podziwiam dbałość o szczegóły i konsekwencję. Trybiki w mózgu się zacierają, gdy zaczynam snuć domysły "kto, z kim i dlaczego" Generalnie - historia Shiki to jedna z najlepszych rzeczy yaoi, jakie czytałam. Serio serio.

Ja również uwielbiam czekoladę, zwykłam powtarzać, że to najlepszy wynalazek człowieka od czasu wynalezienia koła Samą w sobie wolę herbatę, ale papieros lepiej smakuje z kawą i przy dobrym opowiadaniu To jest niestety niebezpieczne, rozbestwiłam się ostatnio i palę w mieszkaniu, powoli uczę się pisać z papierosem w palcach Cienie i blaski mieszkania samej


Czarny Pan rzekł: "Plan mam Wielki! Znajdź mi najlepszego woja!"
Snape mu na to bez wahania: "Stawiam na laskę Malfoya"


http://img23.imageshack.us/img23/7853/mafiag.jpg

Offline

 

#10 2008-03-21 23:54:04

Bairre

Genin

9182254
Skąd: Duże miasto na południu Polski
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: ZoeRocks

cóż... opowiadanek jeszcze nie znam, ale mam zamiar zapoznać się z nimi w najbliższej przyszłości i wtedy sobie popieję, oki?


nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit

Offline

 

#11 2008-03-21 23:57:56

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: ZoeRocks

Szczerze mówiąc nie przepadam za literaturą stricte kryminalną. Wolę raczej krwawe horrory, chociaż w tej tematyce bardzo rzadko trafia się coś wartego zachodu. Wstyd się przyznać ,ale dawno już nie przeczytałam żadnej ksiązki dla czystej przyjemności. Poświęcam się ostatnio tylko literaturze tematycznej związanej ze studiami, ale w wakacje planuję nadrobić zaległości.
Zawsze miałam natomiast zapędy do kryminalnych opowiastek. To się może wydać śmieszne, ale przygodę z kreowaniem swojej własnej rzeczywistości i bohaterów zaczynałam od opowiadania najlepsziej psiapsiule zmyślonych historii. Jak nam się nudziło, pod ręką nie było żadnego filmu, a temat o facetach się wyczerpał ..... potem opowiadanie zamieniłam na bloga i teraz może czytać zamiast słuchania mojego mędzenia dorzuciłam wątek yaoi ( od którego jestem uzależniona) i tak jakoś wyszło. Nabrałam wprawy przez to bajdurzenie stąd udaje mi się zachowywać spójną fabułę.
Dla mnie po prostu nie ma lepszej zabawy od snucia intryg. Kręci mnie to bardziej niż wątki obyczajowe


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#12 2008-03-22 18:58:45

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: ZoeRocks

Wiesz co.... albo nie, jak się pozbieram to napiszę, na razie nadal szukam zębów po podłodze, czując się jakbym nieświadomie zagrała w rosyjską ruletkę i okazało się, że trafiłam na nabój, cud w ogóle, że po takiej dawce adrenaliny udało mi się skomentować, mało sensownie, ale do tej pory mam totalne zaćmienie umysłu.


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#13 2008-03-22 19:22:01

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: ZoeRocks

hmm... chwalą i chwalą.. zabieram się do czytania choć parring mnie zaskoczył Oo;


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

#14 2008-03-22 20:42:25

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: ZoeRocks

(Ansei leży z głową na biurku)

To zakończenie nieźle mnie "kopnęło".

Jaaa... Przy tym nie można nie dostać zaćmienia umysłu...

xD


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#15 2008-03-22 22:31:02

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: ZoeRocks

Dziewczyny....niech was to zaćmienie szybko opuszcza, bo ja czekam na ciąg dalszy u was !!!!! A tak na marginesie, nie chcę żeby moje teksty były, aż tak męczące dla ludzkich umysłów....  to pewnie dlatego, że sama mam zrytą psyche... co oczywiście widać jak na dłoni : P


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl wczasy w Świnoujściu