Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-03-21 14:43:03

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Ohayo ;)

No ja z reguły też bywam nocnym markiem, głównie z powodu uzależnienia od gier komputerowych ( jak się przykleje to gram dopółki głowa sama o klawiaturę mi nie walnie ) jednak trzeba walczyć z tymi nawykami skoro się rano wstaje ....nie chcę straszyć ludzi na uczelni snując się korytarzami niczym zombie
A co do tej uprawiającej seks pary.....suuuper, chciałbym mieć takie widoki. Ja to tylko od czasu do czasu mojego sąsiada z naprzeciwka w slipach moge popodziwiać, a to wątpliwa przyjemność ( stary, łysy i upasiony )


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#17 2008-03-21 14:43:56

Aubrey

Erokage

5175753
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 445
Punktów :   
alterego: Ryuichi Asami
etat: Dark Lord Ibiki

Re: Ohayo ;)

Buahahaha Moc! Nie powiem, że zazdroszczę, ale doświadczenie hmm... ciekawe A pointa rzeczywiście rozczulająca

Inne zalety wampirycznych nawyków dobowych... Dla niskociśnieniowca to naturalny rytm doby - gdy tylko się da, spać co najmniej do 10 i nie kłaść się przed 3... Większość wszelakich zaliczeń piszę w nocy - cisza, spokój, na gg zostają tylko najwytrwalsi Papieros nigdy nie smakuje tak przyjemnie jak w środku nocy przy lekturze dobrego rozdziału Noo ok, są jeszcze pewne okoliczności A rozmowy netowe nocą osiągają najwyższy poziom abstrakcji i absurdu

Bosh jakie ubogie te emotki... trzeba zrobić mały tuning, bo nawet hahającej nie ma ani żadnego rotfla


Czarny Pan rzekł: "Plan mam Wielki! Znajdź mi najlepszego woja!"
Snape mu na to bez wahania: "Stawiam na laskę Malfoya"


http://img23.imageshack.us/img23/7853/mafiag.jpg

Offline

 

#18 2008-03-21 15:04:17

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Ohayo ;)

Ja mam widoki z okna na... zardzewiałą karauzelę hahaha tam raczej nikt nie uprawia ekscesów XD Feya rozpisuj się ile chcesz Nocne pogaduszki na gg są ekstra, można wymyślić wszystko i zgadzam sie z poziomem absurdu Zoe a w co Ty grywasz tak w ogóle?


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#19 2008-03-21 15:25:38

Kto.

Chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 56
Punktów :   
alterego: Lil Meyer

Re: Ohayo ;)

To miałaś ciekawe widowisko. Ale to mnie wcale nie zachęciło do tego, żeby siedzieć do drugiej w nocy przy komputerze, chociaż jak pójdę na studia będę musiał to robić.
Niestety nie mam żadnego bloku tak blisko swojego, żeby patrzeć, co robią sąsiedzi z naprzeciwka. Chyba, że lubisz lampić się w reklamę '' BASEN 250. ----> BODY CLUB '' Albo na ptaszki to się przed deszczem chowają na moim parapecie.


http://img182.imageshack.us/img182/6462/ergoscp4.jpg
http://valenth.com/lab/89712.png

Offline

 

#20 2008-03-21 16:20:06

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Ohayo ;)

nocne pogaduszki na gg z pewnością mają swój urok, chociaż nie pamiętam kiedy ostatnio takie uprawiałam ( czuję się teraz jak dinozaur )  Co do gier....to jestem pod tym względem totalnie zboczona ( jara mnie wszystko ) no może z wyjątkiem symulatorów lotów i bitew morskich, pozostawiłam w sobie tą resztkę delikatnej kobiecości


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#21 2008-03-21 18:37:23

Kto.

Chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 56
Punktów :   
alterego: Lil Meyer

Re: Ohayo ;)

Ostatnią moją grą, w którą grałem na komputerze było Tomb Radier, i to pół roku temu.


http://img182.imageshack.us/img182/6462/ergoscp4.jpg
http://valenth.com/lab/89712.png

Offline

 

#22 2008-03-21 22:10:23

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Ohayo ;)

Ja to jednak lubię wszystko co ma miecz i tarczę ;} czyli wszelkiej maści rpg i strategie, ostatnio Wiedźmina męczę.


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#23 2008-03-21 23:30:54

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Ohayo ;)

Z Wiedźminem zawędrowałam do połowy...przed sesją poszedł w kąt ( w tym szczególnym okresie powinnam zamykać kompa w jakimś sejfie, zdala od swoich uzależnionych łap )....a po sesji rzuciłam się na Thief 3 i tak gram do dziś. Najgorsze jest to, że dostaję przy tej grze napadów weny. Rodzi się nowa inspiracja. Powinnam sobie zrobić zdecydowanie detoks komputerowy....


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#24 2008-03-21 23:42:01

Bairre

Genin

9182254
Skąd: Duże miasto na południu Polski
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ohayo ;)

hejka
tak się zastanawiam, czy pojawianie się na tym forum jest dla mnie bezpieczne... wiele osób groziło mi już śmiercią w męczarniach, gdy nowa notka się opuźniała, więc nauczyłam się "pilnować tyłów" jeśli wiecie o co chodzi

A tak na poważnie to bardzo mi miło się tu pojawić. Jak zapewne zauważyliście jestem Bairre, lat mam naście i nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć w kwestii przedstawienia się...
Znaki szczególne: czy wampiryzm to cecha szczególna? Jak zauważyłam ta cecha była już tu wspominana, więc dodam tylko że w moim przypadku do objawów można doliczyć światłowstręt (najlepszy jest ciemny pokoik) i wstręt do czosnku...
Mogę jeszcze ostrzec, że jestem szaloną istotą, niezwykle pyskatą i "odrobinę" pechową... pomysłowość też nie zawsze idzie u mnie z parze z inteligencją... przykład? czy fakt, że będąc córką elektryka wsadziłam kiedyś widelec do kontaktu nie mówi sam za siebie?

koncząc tego tasiemca ostrzegam przed jeszcze jedną moją cechą... "wylewność" będzie chyba dobrym określeniem... innym może być "nadmierna gadatliwość", więc albo szykujcie się na moje długie wypowiedzi, albo po prostu każcie się zamknąć...

ps. witam także wszystkich wokół!!


nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit

Offline

 

#25 2008-03-21 23:47:42

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Ohayo ;)

Hejka Bairre Dla mnie możesz gadać ile chcesz, może ktoś mnie przegada, bo zaczynam sama siebie się bać XD A wampiryzm to chyba już schemat, chyba wielu na niego cierpi


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#26 2008-03-22 00:07:19

Bairre

Genin

9182254
Skąd: Duże miasto na południu Polski
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ohayo ;)

co tylko potwierdza obecna godzinka, nie? choć i tak jest jeszcze dość wcześnie...


nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit

Offline

 

#27 2008-03-22 00:11:18

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Ohayo ;)

Bairre! Witaj serdecznie! Nie no bratnie dusza jeśli chodzi o długie wypowiedzi^^ a twojego bloga czytałam owszem, wczoraj w całości połknęłam ale nie pamiętam czy skomentowałam *zadumana minka* w każdym bądź razie bardzo mi się spodobał, chociaż ta cool postawa Naruto z niewiadomych powodów mnie razi… dziwne ze mnie stworzenie… ale poza tym, strasznie mi się podoba takie podejście, jagby to nazwać, racjonalnego myślenia. Czy może przyczyna-skutek. W każdym bądź razie jest wszystko poukładana, logiczne i niemalże mistrzowsko napisane. Jeszcze raz Cię serdecznie witam i z jakiegoś powodu cieszę się ja głupia. Wiesz że zastanawiałam się kiedy dołączysz do tego forum? No i się doczekałam^^


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#28 2008-03-22 00:20:35

Bairre

Genin

9182254
Skąd: Duże miasto na południu Polski
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ohayo ;)

nie ma to jak pokrewna dusza... także się cieszę, że nie będę jedyną gadułą na forum... a jak smakował mój blog? bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się go połknąć


nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit

Offline

 

#29 2008-03-22 00:27:44

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: Ohayo ;)

hyhyhy... co do wampiryzmu...(Ansei śmieje się głupio, patrząc na książki porozrzucane po pokoju)... temat mam ostatnio przenicowany, bo wybrałam wampira jako temat na ustną maturę^^ Słońca nie lubię (lato jest dla mnie okropne ) i sypiam w dzień... za to wcinam czosnek xD marny ze mnie wampir...

W Wiedźmina grałam 2 miesiące, później miałam za dużo zajęć, przestałam i jakoś tak nie mogę wrócić... Co nie zmiania faktu, że gra jest fajna^^

No i chyba nie tylko ja jestem uzalezniona od komputera...


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#30 2008-03-22 00:31:29

Bairre

Genin

9182254
Skąd: Duże miasto na południu Polski
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ohayo ;)

uzależnienie? jakie uzależnienie? *rozgląda się nerwowo*

ja osobiście potrafię wytrzymać bez komputera, albo internetu kilka tygodni... jednak gorzej, jeśli mam go pod ręką - wtedy oprzeć sie pokusie włączenie i "wsiaknięcia" w niego jest nieodparta...

gratuluję wybranego tematu, Ansei... bardzo inspirujący...


nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
FH Tannenwieck - Austernfischer OG