Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-03-29 17:33:58

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

A co z Shikamaru ...

Że dopiero teraz się tutaj pojwia nasz seksowny geniusz, to już szczyt, szczytów. Shikamaru to wspaniała postać. Któż z nas się z nim nie utożsamia? ... Leniwy, wiecznie znudzony, niereformowalny romantyk, całymi dniami podziwiający chmurki Ale Shikamaru ma i inne oblicza, kiedy trzeba potrafi dać z siebie na prawdę wiele, a przyjaźń jest dla niego świętością.
Przyznaję, kocham go całym sercem......Za ten wspaniałym, specyficzny charakter, bystrość i oczywiście wspaniały wygląd. Jak to ja zawsze powtarzam, Shika to ciacho utajone trzeba się dobrze przyjżeć by dostrzec ogromne pokłady seksapilu, ale kiedy już się je odkryje to koniec. Kadzidełka będę palić do końca swoich dni


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#2 2008-03-29 21:30:03

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: A co z Shikamaru ...

Zoe... Ja sie w pełni zgadzam... Nic dodać nic ująć! Pierwszy raz gdy skupiono się na nim w anime już wiedziałam, że to będzie moja ulubiona postać... I jest! Jak najbardziej się z nim utożsamiam, może właśnie za to, że jest takim lamusem, ale kiedy trzeba to bierze się w garść  uwielbiam go. A obserwowanie nieba, niekoniecznie chmur, bo gwiazdy też uwielbiam to jedno z moich ulubionych zajęć, podobnie jak Nary:D Chociaż wariuję, gdy pojawia się Gaara (zdecydowanie za rzadko), albo Itaś psychopata^^ to Shikamaru zawsze będzie moim numerem jeden, może właśnie dlatego, że stara się nie wyróżniać:)


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#3 2008-03-31 16:55:30

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: A co z Shikamaru ...

Ja poprostu uwielbiam tego goscia. Teraz dla mnie wszystko jest "kłopotliwe" i jestem taki sam leń jak on^^. Dużo się wypowiadac nie będę, bo a nuż mnie Zoe zamorduje *niewinna minka*.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#4 2008-03-31 18:49:37

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: A co z Shikamaru ...

Shika... mniam, "kłopotliwe" to już chyba sztandarowe słówko tego pana. Leń, obibok, nienawidzi rannego wstawania, śpi na lekcjach i... jest najbystrzejszą chyba osobą w Konoha City Jak trzeba to potrafi walczyć i to z kilkoma przeciwnikami na raz, strategię planuje na długo do przodu. Pozatym potrafi też się rozpłakać np. gdy umierał Asuma i być też bezlitosnym przeciwnikiem. Nigdy nie zapomnę jak dokonał zemsty po swoim senseiu
Co do ukrytego seksapilu, dla mnie to on wręcz bije po oczach


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#5 2008-04-01 12:54:20

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: A co z Shikamaru ...

Asz, każda by chciała mić takiego lenia, o tak nieprzeciętnej ineligencji ^^.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl Dębki pensjonaty