Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-03-28 23:04:50

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Sasuke

Tak, tak, nie można o nim zapomnieć^^. Zimny obojętny, przystojny *rozpływa się*. Kolejny stukniety Uchiha, a zarazem jedna z najbardziej, moim skromnym zdaniem, fajnych postaci. Taki tajemniczy i taki inny i chyba przez to jest tak fascynującą postacią.

A co Wy o nim sądzicie?


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#2 2008-03-29 10:20:50

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Sasuke

A mnie dobija ta jego obsesja na punkcie zemsty o.o Ale i tak moim zdaniem pozytywna postać (nie ma to jak przystojny psychiczny koleś xD) Uwielbiam wręcz gdy w jego ustach pada "Uchiratonkachi" rozpływam się wtedy, niestety w Shippuudenie już raczej tego nie usłyszę o.o, a może *łudzi się i marzy* ech xD Sasuke to Sasuke i tyle:P


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#3 2008-03-29 11:45:02

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Sasuke

omg *.*
Wlasnie mialam przed oczami scene jak Sasuke z Shippuudena po ciezkiej walce miedzy nim a Naruto, mowi do niego zalamujacym sie glosem "Uchiratonkachi", Naruto otwiera szerzej oczy wstaje z ziemi(powiedzmy ze siedzial na niej xD) i biegnie do Sasuke i rzuca mu sie na szyje, ten go obejmuje mocno ramionami, wciska mu nos w szyje i... cenzura ]:->

Pozatym (tak, tak Div nie wie co napisac.. dajcie mi chwile na kontemplacje z drugim ja)
Oj Saske Saske Saske. Ten chlop z wygladu podobal mi sie zanim zaczelam ogladac anime. Moja kolezanka za nim latala xD i w koncu sama zaczelam Naruto ogladac xD (troche przesadzil tez o tym fakt ze czerwonowlosy men z obrazka na moim kompie wystepuje w tym anime pod niejakim imieniem Sabaku no Gaara <3).
Noo.. i podobal mi sie, jednak z zachowania poczatkowo przypominal mi szablonowego gburka, ktory wystepuje w kazdym anime. Z czasem jednak lubilam go coraz bardziej, a teraz jest jedna z glownych moich ulubionych postaci xD
co do zemsty xD nie zwrocilam na nia uwagi az tak bardzo gdy ogladalam po japonsku. Jednak w wersji polskiej(tak wlaczam czasem Naru na jetixie xD ale tylko czasem bo dlugo nie wytrzymuje xD) i juz w pierwszym tomie mangi zczailam ze on mial na serio obsesje na jej punkcie *.* tzn ze mial to wiedzialam zawsze, ale tak troche.. bardziej skupialam sie na nim niz na jego zamiarach xd
Pozatym uwielbiam to co go laczy z Naruto <3 i nie mowie ze w mojej glowie rodzi sie odrazu wizja yaoi(choc sie rodzi xD), ale to jest takie.. ohh i ahh.. nie no, poprostu podoba mi sie to co ich laczy. To jak Naruto wypowiada sie na temat Saske i co on sam mowil o Naruto("jestes moim najlepszym przyjacielem").
Ciesze sie bardzo ze Kishimoto-san nie postanowil go usmiercic przy walce z Haku, ale skoro juz tak postanowil pociagnac akcje, w duzym stopniu skupiajac sie na bond'sie ktory go laczy z Naruto to nie moze go teraz tak poprostu zerwac *bulwers*
No... i w sumie nic ciekawego nie napisalam xD mialam sie skupic na Saske, ale jakos tak nie wyszlo.
btw. nie wiem czy mowilam, ale lubi sceny z nim. I tyle



Musze sie zabarac za siebie i wypowiedziec w temacie o Naruto. Ale nie wiem co napisaaac *beczy*


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#4 2008-03-29 14:37:15

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Sasuke

Ależ ja mam śicznego narzeczonego ^^. I jakiego stukniętego xD.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#5 2008-03-31 18:57:09

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Sasuke

A ja sie mu nie dziwię, że ma obsesję zemsty, Itachi wymordował całą jego rodzinę, pozatym pokazał mu dokładnie jak to zrobił, męczył go tym do granic możliwości. Nie zapominajmy, że Sasuke w pewnym momencie odłożył chęć zemsty i żył w przyjaźni z Naruto, dopiero ponowne spotkanie z bratem i powtórne genjutsu, które przypomniało mu całą tragedię na powrót wzbudziło w nim obsesję. Dla mnie on nie jest zły, nawet kiedy wypiera się przyjaźni z Naruto, myślę, że gdzieś w środku robi to aby po raz młotek mu nie przeszkodził, po dwa aby nie zginął, po trzy bo gdy jest sam żyje tylko tą zemstą, a więzi przyjaźni go rozpraszają.
Mogę uwielbiać Gaarę i Shikę, ale Sasek jest jakby osobną kartą, jakbym komuś dawała za coś nagrody, on otrzymywał by je egzekwo


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#6 2008-03-31 19:54:05

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Sasuke

To ja też się wypowiem na temat Sasuke ( lepsze to od pisania kolejnego referatu). W sumie wielokrotnie zastanawiałam się nad jego osobowością i wszystkimi motywacjami, zadając sobie standardowe pytanie " Ciekawe jak ja zachowałabym się w takiej sytuacjai...itd". Kiedy dowiedziałam się o morderstwie Itachiego, pomyślałam, że inaczej Sasuke reagować nie może, bo przecież będąc ninja ma wszelkie predyspozycje do tego by zmesty dokonać. To wydawało się wręcz naturalne.
Oglądając jednak anime doszłam do wniosku, że Sasuke jest trochę przerysowany w swoim pragnieniu zemsty. Zupełnie jak by miał klapki na oczach, a wszystkie zdarzenia z jego życia trafiały jak groch o szybę, za którą trwała zemsta. Przecież mógł stać się silnym w inny sposób, wybrać taką dorgę jak Naruto. Wiedział jakim gnojem jest Orochimaru, a mimo tego zdradził swoją wioskę. Jak oglądałam odcinki misji odzyskania Sasuke klęłam pod nosem na jego głupote. Nie no, co jak co, ale człowiek bez względu na wszystko nie może być, aż tak zaślepiony?.... z czasem pojawiły się nowe argumenty. Miał tylko 13 (czy 14 ) lat, działał w afekcie, nie wiele jeszcze w zasadzie wiedział o życiu, łatwo go było zwieść, oszukać.......i w sumie jestem na etapie, w którym nie wiem jak ocenić tą postać. Nie mam absolutnie wyrobionej, żelaznej opinii. Moje analizowanie pewnie potrwa jeszcze bardzo długo. Ehhhh, ale przyznaję. Kawał z niego d***, ekhm fajny chłopak


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#7 2008-04-01 12:53:01

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Sasuke

Ja też mu się nie dziwię, że ma obsesje zemsty. No kto normalny by nie miał gdyby mu całą rodzinę wybili, co? Jednak ja uważam, ze mimo iż chciał zniszczyć więź z Naruto to tak po prowdzie zrobił to dla dobra blondyna, a nie że tak więź mu przeszkadzała. Jak sam kiedyś wspominał nie chciałby patrzeć ,jak kolejny raz mordują jego towarzyszy.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl wolne domki Dźwirzyno