Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-07-16 19:45:27

Darkuś

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 13
Punktów :   

Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Gorąca plaża w Grecji? Pustynie Egiptu? Lasy deszczowe Amazonii? Czy może dzika Syberia? Jak miałyby wyglądać Twoje wymarzone wakacje?

Moim marzeniem jest pojechać do Japonii na Osakę. Razem z kumplami postanowiliśmy, że wybierzemy się w naszą podróż życia właśnie tam. Na początek tygodniowa przeprawa pociągiem przez Rosję. Uatrakcyjniać ją będzie za pewnie skrzynka wódki i karty ^^ Potem przemierzenie Chin oraz obowiązkowe zahaczenie o Mur Chiński. Na końcu upragniona Japonia. Gorące źródła. Ukochana potrawa Naruto i te piękne krajobrazy. Marzenie o tyle ciekawe, co paradoksalnie realne, pod warunkiem, że przeżyjemy przejazd przez Rosję ^^

Offline

 

#2 2008-07-16 20:06:32

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Zdecydowanie Japonia, na dzień dobry Tokio, popalętałabym się po ulicach, odwiedziła kawiarenki mangowe (gdzie zlazło by mi rok na przeglądnięcie wszystkich mang yaoi ) i wpadła do  Johnny & Associates poślinić się do chłopaków z zespołów Potem Kyoto o tak, koniecznie już widze siebie buszującą z wywalonym ozorem po tych wszystkich świątyniach i zabytkach, dalej Osaka, no bo jak ją pominąć? A na końcu polazłabym na koncert Kat-Tun i News gdzie wykrwawiłabym się na amen, przy okazji pośmiertnie zahaczając o Gackta sesese.
W klejnym życiu polazłabym do Chin, a z nich do Tajlandii i tam bym została bo po usłyszeniu na żywo Huanga Yidy pewnie bym rozbiła tam obóz... no to na tyle


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#3 2008-07-16 20:33:19

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Hmm, wakacje życia? Gdzieś, gdzie jest zimno, stanowczo Marzy mi sie Alaska, śnieg, mała wioska, jazda zaprzęgiem z husky, jeszcze więcej śniegu a do tego pałętające się w okolicy łosie [ależ ja nigdy nie mówiłam, że jestem normalna.]
A tak bardziej realnie, to deszczowe wybrzerza Irlandii celtowie, strome klify, jakieś riuny do połażenia, deszcz x2, szaro i ten klimat....^^


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#4 2008-07-17 01:20:55

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Mówcie mi per dziwna ale ostatnie czasy zatęskni łam za Kaukazem, tamtejszym żarciem i oczywiście górami po których można zasuwać wiosną na nartach, przy dobrych warunkach z samego szczytu aż do podnóża… uwaga! Wyłazi moje sentymentalne strona, strzeżcie się ! No a te mniej osiągalne marzenie… pochorować przez większość czasu w przyszłości i zrobić sobie dłuższe wakacje (tak z rok ) i objeździć dogłębnie Japonie a później zaprzyjaźnić się z Szkockimi zamczyskami... oczywiście idziemy na żywioł i z plecakiem no jakaś ferajna się by przydała… *zastanawia się żywiołowo i idzie robić listę*… marzenia są piękne… i jeśli się bardzo zechce to można je spełnić


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#5 2008-07-17 14:01:13

XxX

Diraight

13134503
Skąd: Far Far away
Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 6
Punktów :   
alterego: Szara Dama
WWW

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Ja też chęcią dopisze gdzie się by moje ulubione wakacje miały odbyć Zawsze chciałam zobaczyć Sydney i żółwie morskie Do Australii, ewentualnie mogła bym znowu pojechać do Włoch i tam poszaleć w Mirabilandi -> Gigantyczny park rozrywki, coś jak Disneyland (nie wiem jak się to piszę)... dziękuję za uwagę


- Życie jest piękne - powiedział Prosiaczek rzucając się w przepaść...

Offline

 

#6 2008-07-17 17:39:22

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Hmmm, toż to pieruńsko trudne pytanie Jest mało miejsc do których nie chciałabym się udać Marzyłaby mi się wyprawa do Egiptu, Rzymu i Grecji...( ta zboczenie historyka, który lubi starożytność) .... ale z chęcią i do Japonii, Chin....dla tej niepowtarzalnej kultury.....Irlandia również, tak jak i Australia.

Jednym słowem, z roku na rok zabiore się z każdą z was w wasze wymarzone miejsca


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#7 2008-07-20 13:33:46

XxX

Diraight

13134503
Skąd: Far Far away
Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 6
Punktów :   
alterego: Szara Dama
WWW

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

A moje marzenie o pojechaniu do Włoch się spełnia Mój ukochany postanowił mi je spełnić i zabiera mnie na podróż po Włoskim bucia Wyjazd planowany na rano 25 lipca


- Życie jest piękne - powiedział Prosiaczek rzucając się w przepaść...

Offline

 

#8 2008-07-21 11:28:35

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

wymarzone wakacje? hmm nie wiem, w Japoni pewnie jest teraz za goraco. wiec ogolnie w swoim zyciu chcialabym sie udac do polowy miejsc w ktorych juz bylam i wiekszosci, w ktorych nie zdarzylo mi sie byc.
Darkuś ramen smakuje w sumie z leksza jak zupka z paczki. Np. Vifon.


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#9 2008-07-21 12:16:29

Darkuś

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Hehe wiem jak smakuje ramen ^^ Przynajmniej to robione w Polsce. Szczerze mówiąc, to lubię niezdrowe rzeczy Ale marzy mi się zjedzenie go w Japonii. Ogólnie gdy pierwszy raz jestem w jakimś kraju, to pierwsze, co robię to buszowanie po pobliskich restauracjach i zajadanie się miejscowymi potrawami. ^^

Offline

 

#10 2008-07-21 12:34:31

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

a ja nie wiem jak smakuje ramen robione w Polsce xD

Po chwili przemyslen stwierdzam ze na wakacje chcialabym sie udac na jakas wyspe gdzie piasek jest jasny, a woda w oceanie/morzu przezroczysta. Plaza nie za blisko centrum, ale tez nie ma byc miasto wogole odciete od nowoczesnosci. Klimat jakis fajny, bla bla bla. Na wakacje chociaz jedne mi to wystarczy.


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#11 2008-07-26 03:42:20

Yasna

Akolita

7617034
Skąd: domek w lesie
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 264
Punktów :   
alterego: Mrok
etat: Pojawiam się i znikam

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Tybet... bezmiar przestrzeni i ja malutka i nic nieznacząca wobes ogromu Himalajów... Nie wiem czy to wakacje życia, czy raczej podróż zycia, bo chciałabym, zeby trwała dłużej, minimum pół roku... Odnaleźć sens samotności, nauczyć się jej i dzięki temu bardziej zrozumieć i docenic kontakt z ludźmi, szczególnie tymi najblizszymi... Odnaleźć sens słów w milczeniu, poznać i zaakceptować swoja małość wobec potęgi gór... Czy już wspominałam, że żywię bałwochwalczą cześć wobec gór? Jeszcze nie? Dziwne?
Wejśc na Mount Everest... czuć każdą komórka ciała zmęczenie nadwyrężonych mięśni, każdą kropla potu chwalić życie, cieszyć się każdym łykiem powietrza wciąganym do obolałych płuc, czuć ból w z trudem rozprostowywanych, zmarzniętych palcach... I wreszcie stanąć na szczycie i ... zapomnieć o wszystkim... Wtedy nieważny będzie i ból, i zmęczenie, i zimno, i brak tlenu, ważne będzie tylko to, co tam ujrzę... tylko ja i wiatr... ja i przestrzeń... ja i pustka...


Czy kiedykolwiek twierdziłam, że jestem normalna?

Ostatnio edytowany przez Yasna (2008-07-26 03:44:09)


Kocham Anioły. Tak pięknie wygląda ich zbrukana niewinność...

Offline

 

#12 2008-07-26 13:32:00

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Asz, ja to bym chciała zwiedzić Egipt. Moje małe marzenie. Kocham starożytność, piramidy, mumie i w ogóle tam jest zajebiście *___*
I Japonia. Tak, to też moje marzenie, żeby się tam wybrać xD


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#13 2009-01-17 21:50:54

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Moje wymarzone wakacje.......

Od dziecka ^^ marze o Irlandii i jej surowym klimacie, deszczu, zielonych polach i tych zamczyskach. Lasy i kamienne kręgi , gdzie historie o druidach nabierają nowego wymiaru. mała chatka z kamienia i ognisko w kominku... do szczęścia nic więcej mi nie byłoby potrzebne.


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#14 2009-06-02 21:16:43

Ashess

Genin

9085371
Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 47
Punktów :   
alterego: Asato Tsuzuki
etat: Bóg Śmierci

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

Moje wymarzone wakacje? Raczej to wymarzona podróż, bo żadne wakacje nie trwają około 2 lat.  Zawsze marzyłam żeby objechać świat. Zacząć od koleji transsyberyjskiej, w dół przez Mongolie, Tybet, do Indii. Następnie Chiny - Pekin, Hongkong i do Japonii. Z tamtąd w dół do Asutralii i Nowej Zelandii. Spowrotem w górę do Kanady i w dół przez obie Ameryki. Z Ziemi Ognistej przerzucić się do Afryki (Madagaskar!) i znów pniemy się na górę, dookoła m. Śródziemnego, zabawić we Włoszech, Hiszpani, Francji. Obowiązkowa na koniec Irlandia i Skandynawia. Potem wróce do domu siądę w swoim fotelu i będę wspominać, żeby potem wybrać się tam gdzieś dalej.

Może mi się kiedyś uda


Jeśli widzisz odpoczywającego człowieka - pomóż mu.

Offline

 

#15 2009-06-12 22:50:57

Pandora

Jounin

6898805
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 127
Punktów :   
alterego: Itachi Uchiha

Re: Hot summer. Gdzie chcielibyście spędzić swoje wymarzone wakacje?

moje wakacje wymarzone, to też raczej niekończąca się podróż. Tak, również mam zboczenie historyczno - etnologiczno - socjologiczne w kierunku starych kultur. Bezwarunkowo na początek Egipt - Aleksandria i Kair przyciągają mnie jak magnes. Meksyk - kultura Azteków. Kolejnie - Japonia (w tym przypadku z fazy marzeń powoli wchodzę w strefę realizacji, na pewno nie tak jakbym sobie marzyła, ale choć troszeczkę tego kraju da mi satysfakcję) kodeks bushido w niewyjaśniony sposób mnie fascynuje, choć do najmilszych nie należy. W połączeniu z buddyzmen i shinto, to mieszanka wybuchowa! Chciałabym choć trochę poczuć tego ducha, no i te kwitnące drzewa sakury, cała ich specyficzna roślinność! mam do tego ewidentną słabość. Chiny - nawet nie wiem co tu dodać, w Chinach wszystko, oprócz wspaniałego systemu politycznego, który jest nam znany. W stronę znanej nam cywilizacji to raczej stare miasta: Wenecja, Rzym, Paryż (ukochany od pieluszek wręcz- diabli wiedzą dlaczego, romantyczka ze mnie słaba, ale te muzea! to miasto ma jakiś dziwny urok, może to magia ulicznych rond, których w Szczecinie mamy nie mało , Barcelona i region Skandynawi. Grecja wszędzie gdzie stoją stare kamienie, z resztą oni mają mentalność bardzo mi pasującą. Nowy świat - San Francisco i New Orleans (znowu powiewa francuszczyzną:) ale te bagna, jazz i voodoo! Anne Rice tak opisała te miejsca, plus znowu roslinność, że chciałabym się przekonać, czy moje oczy zobaczyłyby tak, jak widzą jej. A że sentymenty wschodnie mnie ponoszą, chciałabym postawić stopę w: Moskwa, Wilno, Sankt Petersburg, Lwów (ponownie, bo dosłownie "przeleciałam" przez to miasto). Ehhh plus dziesiątki innych miejsc, bo jak pomyślę z każdego miejsca na świecie sączy się jakiś urok.


"You a perfect devil, Lestat!" he was saying "That's what you are! You are the devil himself"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl