Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2009-03-30 22:29:24

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Wspólna historia II

Pierwsze wspólna zgubiła się w natłoku myśli i czasu… może i tą też czeka taki koniec, tym niemniej, zapraszam do pisania… może cos wyjdzie… A! I ostrzegam – to ma być dobra zabawa

Nad chodnikiem zawisła tajemnicza mgła… tajemnicze światło latarni powoli gasło… a tajemniczy cień… zresztą za chwile się dowiecie.

W tym momencie cała tajemniczość poranka pękła niczym bańka mydlana. Cień, z gracją hipopotama przybliżał się do mnie… i grzechem byłoby pominąć istotny, równie tajemniczy fakt iż, cień nucił jakąś patriotyczną piosenkę z przed trzystu lat.

-Dzień dobry pani Smith.

Przywitałem się grzecznie ze dozorczynią osiedla.

Hipopotam u nieforemnym fartuszku uśmiechną się do mnie przyjaźnie i wrócił do swego codziennego zajęcia zamiatania ulic.

Jaki spokojny poranek…



Przez okno zauważyłem jak chłopak który mieszkał piętro niżej wychodzi z naszej kamienicy, wita się z dozorczynią i nabierając świeżego powietrz (o ile takie istnieje) w płuca i rusza przed siebie. Mógłbym dodać że w siną dal ale tak naprawdę szedł do supermarketu po poranną porcje ciepłych bułeczek. W sumie to ja też powinienem tak postąpić bo lodówka zaczynała odbywać epidemię głodową –jeszcze trochę a urządzi strajk! Ale nie miałem ochoty wychodzić z przytulnego domu. Dlaczego obiad nie może ugotować się sam?

Ubolewając nad żywotem ludzki powlokłem się do wierzy stereo i włączyłem pierwszą lepszą płytę. Z głośników wywaliły się na mnie decybele.

Ostatnio edytowany przez Feya (2009-03-30 22:29:58)


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lom.ibetonovejimky.cz Szamba betonowe Szczecinek