Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-20 19:31:33

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Regulamin

1. Szanuj innych użytkowników forum, nawet jeżeli nie zgadzasz się z ich poglądami. Nawet jeżeli coś Ci nie odpowiada, napisz do tej osoby Prywatną Wiadomość lub zgłoś problem administratorowi, lub moderatorowi.
2. Nie obrażaj innych użytkowników, nawet jeżeli ich postawa kłóci się z Twoim wyznaniem czy zapatrywaniem, każdy ma prawo do własnej religii, opinii etc.
3. Nie kłóć się z administracją, ona ma zawsze rację, a jeżeli nie... to napisz im to PW
4. Pisz zdania rozwinięte, nie tolerujemy wypowiedzi w formie równoważnika czy emota.
5. Pisząc posty, staraj się stosować zasady ortografii i gramatyki polskiej, jeżeli masz z tym problem - po prostu powiedz, zrozumiemy.
6. Niech Twój nick nie będzie czymś w rodzaju "nchuebfch", bo nikt go nie wymówi.
7. Przedstaw się po rejestracji, anonimowość nie gwarantuje zawiązania nowych kontaktów.
8. Nie wklejaj filmów, obrazów obscenicznych, rażących uczucia innych.
9. Nie używaj wulgaryzmów, nie tolerujemy ich w wypowiedziach.
10. Użytkownicy, którzy nie zostawią żadnego posta przez 30 dni od daty rejestracji (najlepiej rozpoczynając od przedstawienia się w Karczmie), zostaną usunięci ze społeczności Blogomanii (jako że prawo nie działa wstecz, punkt wchodzi w życie z dniem 30.04.2008 - rozpoczynamy odliczanie).
11. Postępowanie niezgodne z regulaminem będzie karane ostrzeżeniami oraz banami.


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#2 2008-03-21 12:33:23

Aubrey

Erokage

5175753
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 445
Punktów :   
alterego: Ryuichi Asami
etat: Dark Lord Ibiki

Re: Regulamin

Edit pkt. 9 Dopuszczamy sporadyczne wulgaryzmy jako wyraz silnej ekspresji emocjonalnej, zarówno pozytywnej, jak i negatywnej. Żadnych wycieczek osobistych ani p/o przecinków.


Czarny Pan rzekł: "Plan mam Wielki! Znajdź mi najlepszego woja!"
Snape mu na to bez wahania: "Stawiam na laskę Malfoya"


http://img23.imageshack.us/img23/7853/mafiag.jpg

Offline

 

#3 2008-04-11 11:29:32

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Regulamin

A ja mam pytania do szanownych Kage o punkty: za co można je przyznać i dlaczego taka funkcja jest?


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#4 2008-04-12 00:10:42

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Regulamin

O to samo chciałam kiedyś tam spytać


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#5 2008-04-12 01:39:23

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Regulamin

Punkty przyznaje się za np. post który Wam się spodobał, aktywność, inwencję itd. Zależy od Was


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#6 2009-03-19 18:58:13

Pandora

Jounin

6898805
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 127
Punktów :   
alterego: Itachi Uchiha

Re: Regulamin

oki, poniała


"You a perfect devil, Lestat!" he was saying "That's what you are! You are the devil himself"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl wczasy w Świnoujściu