Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-06-14 23:18:27

anada

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 5
Punktów :   

sasuneji-naruto-yaoi

No, mam takiego bloga... Trochę lipny, gów****ny, banalny, kiczowaty, bez jakiegokolwiek poziomu, kiepski, lichy, nijaki, przegadany, głupi, marnej jakości, nieciekawy, melancholijny, nudny, statyczny, tandetny, w złym stylu i w ogóle denny itp.

no dobra, może trochę przesadziłam, ale nie ma się czym chwalić. Jednak daję linka, bo chciałabym poznać opinię bardziej doświadczonych yaoistek. Liczę na jakieś rady i bezlitosną krytykę.
uwaga...
http://sasuneji-naruto-yaoi.blog.onet.pl

uff

Offline

 

#2 2008-06-16 12:48:41

Yasna

Akolita

7617034
Skąd: domek w lesie
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 264
Punktów :   
alterego: Mrok
etat: Pojawiam się i znikam

Re: sasuneji-naruto-yaoi

Anada, czytałam... tego drugiego też, bo jak sama pewnie sie przekonasz, lub jak uświadomią Cię inne dziewczyny, co do mojej osoby, mam lekki (Yasna bądź szczera, do jasnej anielki)  ciężki i nieuleczalny odchył na punkcie Neji'ego. Dla mnie Jego Wysokość (Alabastrowy Tyłek) - wybacz po prostu nie mogłam się powstrzymać! jest jedyny i niepowtarzalny, a jako, że przynależy do Wielkiej Trójki (Neji, Gaara, Shikamaru) tym bardziej godny jest pożądania i wszelkiej czci.
Czekam na dalszy ciag, bo dawno nic nowego sie u Ciebie nie pokazalo!


Kocham Anioły. Tak pięknie wygląda ich zbrukana niewinność...

Offline

 

#3 2008-06-16 15:45:19

anada

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: sasuneji-naruto-yaoi

Yasna napisał:

Czekam na dalszy ciag, bo dawno nic nowego sie u Ciebie nie pokazalo!

niestety, szybko też się nie pojawi, a jak już to będzie to oneshot z innym paringiem (nabazgrałam już takich kilka i zalegają w biurku)
Mój tata miał poważny wypadek i ostatnią rzeczą na jaką mam czas jest przepisywanie notek, niestety.
poza tym odkrywa uroki życie, jakiego dotąd nie znałam...

Offline

 

#4 2008-06-16 19:45:24

Yasna

Akolita

7617034
Skąd: domek w lesie
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 264
Punktów :   
alterego: Mrok
etat: Pojawiam się i znikam

Re: sasuneji-naruto-yaoi

Nie pozostaje mi nic innego, jak z całego serca zyczyć Twojemu tacie powrótu do zdrowia! A ja poczekam... uzbroję się w cierpliwość i poczekam!


Kocham Anioły. Tak pięknie wygląda ich zbrukana niewinność...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue rehabilitacja bydgoszcz