Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-23 12:48:59

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Na granicy jawy i snu...

Tak więc za namową Akame , która nie mogła wstawić swojego komenta oraz jeśli ktoś ma ochotę odwiedzić zakamarki mojej "trochę zwichniętej" psychiki , zapraszam na moje dziecię z ADHD, które żyje własnym życiem :

http://na-granicy-jawy-i-snu.blog.onet.pl/


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#2 2008-04-23 12:51:12

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Na granicy jawy i snu...

No i bardzo ładnie Troszkę reklamy nikomu nie zaszkodzi, chociaż Ciebie reklamować nie trzeba, przynajmniej nie mi Ok to mój koment

Kochanie musisz koniecznie coś zrobić z Yasu, wbrew pozorom trudno nie lubić tego chłopaka i patrzenie na jego cierpienie, wcale nie ułatwia sytuacji, Ty mu lepiej znajdź kogoś odpowiedniego Oczywiście, nic nie sugeruję, pozatym nie już i nie teraz, bo on wprowadza do akcji coś ciekawego, ale może tak później? No wiesz jakiegoś przystojniaczka w tym naszym stylu Notka jest super, rozmowa Chrisa i Yasu... przez moment czułam nieodpartą potrzebę przyłożenia Chrisowi w łeb, strasznie niekumaty, Y. prawie mu do rozporka wlazł, zanim załapał, że to o nim mówi Tom... kurcze no ma prawie takie łaskotki jak ja oczywiście nadal myślę o wycieczce w góry, nie mogę się jej doczekać. Zakończenie i ten głos... aleś mi narobiła smaka słońce, aż podskoczyłam lekko, a tutaj dupa zbita...end! Wiesz, że to jest nie fair? Wiesz... ale masz to gdzieś... jak my wszystkie nie ma jak zostawić czytelnika w niepewności ne? Dobra czekam na kolejną część i obgryzam paznokcie, pozdrawiam cieplutko Emba

Tak wycięty i wklejony, bez zmian i poprawek, a co, niech będzie jak miało być


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#3 2008-04-24 20:31:07

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: Na granicy jawy i snu...

Buahahaha, Ansei dorwała sie do klawiatury (w tle; śmiech czarownicy)

Blog poznałam stosunkowo niedawno, ale opowiadanie od razu mnie zaintrygowało, więc szybko nadrobiłam zaległości
Historia jest fajnie napisana i frapująca, główni bohaterowie ciekawi, choć przyznam, mój faworyt to Yasuharu On jest taki mrrrau... Chyba mam słabość do "czarnych charakterów", a ten jest wyjątkowo uroczy   Liczę na duuużo zamieszania spowodowanego jego osobą xD^^

Ergo; Maja, jest super


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#4 2008-04-30 23:25:52

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Na granicy jawy i snu...

Maja, twój blog nie chce współpracować z matką! Mam nadzieje, że nie maczałaś w tym palców? Ostatecznie mamy dobry kontakt, co ne? Młodzież dzisiaj lubi się od rodziców odcinać.

Za dużo nie ukulałam, ale prosto z serca moja droga: leci na ostro, prosto z notatniczka.

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu (tradycyjne wycie psa....chociaż bardziej pasowałoby napalonej suki  ).......Mamusia jest z ciebie dumna. Napisałaś bardzo interesującego lemona, bo ma ciekawą osnowę fabularną na początku. Fajny pomysł z tym rezerwatem, chociaż jak napisałaś, że blondyn przed nim stoi to mentalnie ujrzałam go w tej przepasce * jaki on słodziachny tak na marginesie*, ogólnie to mam krwotok, więc chwyciłam co było pod ręką aby go zatamować, pech chciał, że były to stare skarpety, których jeszcze nie wyprałam. ale..... nie będę teraz o tym myśleć, pomyślę później Dzięki kochanie, poprawiłaś mi humor.


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#5 2008-07-21 15:48:33

kyuu

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Na granicy jawy i snu...

muszę powiedzieć że moda blogów na onecie jest wielka,gdzie właściwie nie popatrzę na treści Y to blog onetu. Ja już dawno z niego zrezygnowałam bo zbyt wiele mnie w nim wkurzało
ale cieszy mnie to że wy sobie z nim radzicie


Jestem zboczona, a co? :: kia kia kia::
Jestem normalna, to nie normalne!
A co?!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Songjeong Blue Castle Hotel https://www.worldhotels-in.com