Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-31 21:43:27

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Anne Rice i jej czarujące opowieści

To literatura obowiązkowa dla każdej fanki yaoi. Nie dość, że świetnie napisane, z mocną fabułą, wciągające jak narkotyk to jeszcze z homoseksualnymi związkami ( w niektórych książkach jako główne wątki w innych jako popboczne albo tylko lekko zarysowane) ...i teraz pytanie czy wciąga bo takie fantastyczne czy dlatego, że z yaoi.....eh nie wiem i nie będę się w to wglłebiać bo przecież naważniejsze że mam rumieńce na twarzy czytając i przyklejam się do przescieradła

Polecam "Krzyk w niebiosa" historia Tonia, który zostaje ( wbrew swojej woli oczywiście) wykastrowany i oddany na naukę śpiewu, w którym szybko osiąga mistrzowsko. Opisy i fabuła fenomenalne, wciągające, wzruszające i ogólnie piękna książka. No i dużo yaoi

"Krew i złoto" opowieść o życiu mojego ulubionego wampira Mariusa de Romanusa, fascynująca i wciągająca, a  w szczególności opis jego związku ze ślicznym Amadeo.

"Wampir Armand" właśnie jestem w trakcie pożerania tego cuda. Historia życia przepięknego Armanda ( Amadea) z wgniatjącym w fotel wątkiem yaoi

Zachęcam do czytania Rice. Ja dopiero na początku drogi, ale już doskonale się bawię.


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#2 2008-05-31 23:24:21

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: Anne Rice i jej czarujące opowieści

Przyznaje, zakochałam się w twórczości Anne Rice od pierwszej książki jaką dorwały moje łapki .
Była to "Królowa potępionych". Opisy, styl  .
Co do yaoi.......ach, każda książka zawiera mniejsze lub większe dawki tego cudownego balsamu na naszą psychikę...
ogólnie całe kroniki wampirów, aż przesycone są yaoi ^^, jak mówisz Zoe mniej lub bardziej .

"Wampir Armand"- cudo do którego można się ślinić non stop.
"Krew i złoto" - Wątek tej samej miłości (inaczej nie można określić) widziany okiem Mariusa ^^.
"Krzyk w niebiosa" przyznam nie znam, ale już jestem w trakcie załatwiania - biedne panie z księgarni...

Nie chce wymieniać tutaj wszystkich jej książek, ale ostatnio przeczytaną przeze mnie był "Sługa kości" - opowieść o młodym człowieku, zakochanym w bóstwie Babilonu- Marduku, a poświęconym dla ratowania wierzeń swojego ludu. Zamienionym w okrutny sposób w anioła, ducha i demona zemsty w jednym-  Azriela.

Dla mnie wgniata w fotel i przytwierdza na stałe (przykleja lepiej niż kropelka czy cokolwiek^^) jej cykl erotyków...Przy czytaniu polecam litry krwi, tampony w ilości hurtowniczej oraz lodówka do trzymania stanu skupienia stałego. Najcudowniejsze co czytałam, przesycone yaoi na wskroś :
"Kara dla śpiącej królewny"- drugi tom (ten na razie tylko zdobyłam, a są jeszcze "Przebudzenie śpiącej królewny" i "Wyzwolenie śpiącej królewny")......opisy wprost zapierające dech.
Historia królewny Różyczki (niewolnicy) zakochanej w Tristanie (niewolniku), którzy zostają sprzedani- ich kara. Tristan trafia na bardzo pomysłowego pana ^^- yaoi na ostro... a królewna na wyuzdaną panią ^^.   
"Ucieczka do Edenu"- kolejny erotyk z yaoi .

Polecam wszystkim, jestem w połowie czytania jej całej twórczości i uważam, że każda fanka yaoi powinna przeczytać choć jedną książkę .

Ostatnio edytowany przez Maja_iluzja (2008-06-01 02:12:19)


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#3 2008-06-01 12:13:24

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: Anne Rice i jej czarujące opowieści

Oczywiście całą kronikę wampirów przeczytałam jednym tchem... a kupiła mi ją ni przypiął ni wypiął moja kochana mama^^ No cóż... Grunt to rodzinka...
Nie będę się tu rozpływać nad wampiryczną twórczością Rice, bo to oczywiste, iż jest świetna [a ja przenicowałam ją dokładnie...] Watki yaoi... Moja przygoda z Rice zaczęła się o wiele wcześniej niż ta z yaoi xD Ale przyznam, że w trakcie lektury nie raz dostałam kompletnego ślinotoku...
"Krzyku w niebiosa" nie czytałam, ALE, w najbliższym czasie robię nalot na bibliotekę.

Co do erotyków Rice... Pewnego razu młoda, niewinna [no, może nie całkiem niewinna^^] Ansei wędrując między regałami w bibliotece znalazła "Karę dla śpiącej królewny." Nie zdając sobie sprawy co to zabrała do domu, a kiedy zaczęła czytać... zgon xD Pomijając mój szok, całość jest niesamowita, bardzo ostra i wprost nie można się oderwać... W każdym razie, ja nie mogłam^^ Tam są takie akcje, że.... no^^ I cóż, lubię Tristana i jego pana

Ostatnio edytowany przez Ansei (2008-06-01 12:14:07)


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#4 2008-08-15 12:54:20

Kto.

Chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 56
Punktów :   
alterego: Lil Meyer

Re: Anne Rice i jej czarujące opowieści

Ah, Anne Rice!
Ja nie czytałem raczej tego z yaoi, ale Godzinę Czarownic owszem.


http://img182.imageshack.us/img182/6462/ergoscp4.jpg
http://valenth.com/lab/89712.png

Offline

 

#5 2009-03-16 22:34:25

Pandora

Jounin

6898805
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 127
Punktów :   
alterego: Itachi Uchiha

Re: Anne Rice i jej czarujące opowieści

no to zakątek dla mnie Anne Rice jest dla mnie....ciężko nazwać...pokazała mi, że w mojej odmienności nie jestem sama. Ja zaczęłam od początku "Wywiad z wampirem" w roku 1992. Do dziś mam tą zmaltretowaną książeczkę z posklejanymi pożółkłymi kartkami i jest moim najcenniejszym skarbem na półce. Uwielbiam jej pisanie wręcz w każdym calu. Uwilebiam kroniki wampirze, godzinę czarownic, i wolne powieści. Po prostu kocham jej styl i tyle. Dla mnie to guru, duchowo-wampirzy guru


"You a perfect devil, Lestat!" he was saying "That's what you are! You are the devil himself"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl wolne domki Dźwirzyno