Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-03-26 15:37:28

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Wspólna historia.

Widziałam to już na innych forach więc pomyślałam, że my też możemy się tak zabawić. A mianowicie: piszemy historyjkę. Wszyscy. Ktoś zaczyna, pisze parę zdań, a potem ktoś inny dopisuję i tak dalej i tak dalej. Ja na przykład napiszę "leciał sobie ptaszek",a ktoś dopisze " i walną w słup". Kumacie? No to jedziemy, ja zacznę.



Sasuke właśnie trenował, gdy...


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#2 2008-03-26 15:38:28

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Wspólna historia.

Nagle zza drzewa wyskoczył...


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#3 2008-03-26 15:47:28

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Wspólna historia.

Orochimaru.
- Czego chcesz? - pyta Sasuke zły, bo jakis pajac z ogromnym jezykiem przerwał mu trenig.
- Ciebie! - i z diabolicznym śmiechem porywa Saska.
Całą scenę widzi Naruto, który...


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#4 2008-03-26 17:22:23

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Wspólna historia.

....załatwiał za krzakiem naglącą potrzebę ( zabrakło stoperanu). Rozdarty pomiędzy chęcią dkończenia czynności, a potrzebą pomocy koledze woła przechodzącego opodal Shikamaru.
- Pssssst
- Naruto ty prosiaku. ( Nara zatyka dziurki w nosie)
- Oro ( dziwne odgłosy) porwał Sasa!!!!!!!
- Nie cierpię go.....(Shika skrzywił się) .... ale chyba powinienem jednak zareagować ...kłopotliwe.
Tak więc wspaniały ( cudowny i błyskotliwy) Nara Shikamaru ruszył w pogoń, zapominając o...


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#5 2008-03-26 17:52:37

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Wspólna historia.

Tym, że szedł właśnie na spotkanie z Gaarą.
- Gdzie Shika? - zapytał wychodzącego z krzaków Naruto.
- Pobiegła ratować Saska - wrzasnął Uzumaki i udał się w ślad za Narą. Gaara popatrzył za oddalającym się tyłkiem blondyna i...


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#6 2008-03-26 17:57:16

SQuall

Genin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: Wspólna historia.

Pomyślał:
<Gdybym nie był hetero, to pewnie bym się za niego wziął>
po czym oddalił się, gdyż...


Reality isn't kind. Everything doesn't work out the way you want it to. That's why...  - Squall
If the world is made of light and darkness... we'll be the darkness. - Riku
http://img217.imageshack.us/img217/8499/versussigtt0.jpg
Konto - Last.FM

Offline

 

#7 2008-03-26 18:03:09

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Wspólna historia.

...należało poinformować Temarii I Kankuro o tym, że wizyta w Konoha Gakure się przedłuży. Gdy to uczynił, uświadamiając sobie swój biseksualizm postanowił podążyć w ślad za Shikamaru ( i dobrać mu się do tyłka) oraz Naruto ( i ewentualnie dobrać mu się do tyłka). Nie chciał jednak w samotności doganiać przyjaciół więc poprosił o towarzystwo Kakshiego, który...


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#8 2008-03-26 18:32:55

SQuall

Genin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: Wspólna historia.

że Gaara przygląda się jego tyłkowi. Kakashi był bardzo zdziwiony tym widokiem, ponieważ...


Reality isn't kind. Everything doesn't work out the way you want it to. That's why...  - Squall
If the world is made of light and darkness... we'll be the darkness. - Riku
http://img217.imageshack.us/img217/8499/versussigtt0.jpg
Konto - Last.FM

Offline

 

#9 2008-03-26 18:55:52

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Wspólna historia.

ponieważ z zasady to on gapi się na czyjś tyłek... Kakashi poczuł się zawstydzony, ale i zadowolony gdyż Gaara podobał mu się od dawna.
-Chcesz mnie zobaczyć bez maski zanim ich dogonimy? - Białowłosy zapytał z błyskiem w oku. Na co Gaara odpowiedział:


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#10 2008-03-26 22:28:28

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Wspólna historia.

- Taaa... Bez maski i bez spodni - odpowiedział beznamiętnie Gaara. - I zamiast wygadywać głupoty ruszajmy lepiej - i z miną pokerzysty wiminą zaczerwienionego Kakashieg i ruszył przed siebie.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#11 2008-03-27 20:43:05

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Wspólna historia.

W tym czasie Oro sprytnie skrył się za drzewkiem i w taki oto sprytny sposób został niezauważony przez goniących go od bitej godziny Naruto i Shikamaru.
-Wiesz no co teraz mam ochotą, Sasuke-kun?
-Nie.-odpowiedział beznamiętnie chłopak
-Mam ochotę na…


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#12 2008-03-28 14:07:25

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Wspólna historia.

- Śmietankowe lody z malinami - oblizał się ze smakiem zahaczając językiem o lewą brew. Sasuke spojrzał na niego ze zdziwieniem, bo do tej pory nikt nie wiedział, że lody były wielką słabością Oro.
W tym czasie Naruto biegł jak wiatr przed siebie kiedy nagle...


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#13 2008-03-29 23:41:09

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Wspólna historia.

zahaczył nogą o wystający korzeń i padł jak długi.
- Co z ciebie za ninja? - spytał Shikamaru znudzonym głosem. Naruto nie potrafił wymówić jednak słowa z powodu bolącej kostki. Niestety nie było z nimi Sakury i musieli poczekać, aż ból trochę osłabnie. W tym czasie dogonili ich Gaara i Kakashi.
Na widok Sabaku, Shikamaru spóścił wzrok. Przypomniało mu się...


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#14 2008-03-31 16:48:44

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Wspólna historia.

że w domu zostwił w domu Temari i nie może mysleć o Gaarze w ten sposób jaki teraz pomyślął o tym czerwonowłosym mężczyźnie.
- Shika? Co ci - spytał Naruś z szerokim usmiechem.
- Eeee. .. nic młotku! Zajmij sie sobą i swoja kostką - warknął.
- Ze mna juz wszystko dobrze! - krzyknął ucieszony blondyn. - Chćmy teraz na ratunek Sasuke! - i ruszył.
- eee co jest - spytał niebieskooki. - Dlaczego nie idzecie?
- Nie w tym kierunku - odezwał sie Kakashi, przyglądając sie Gaarze, który zgryzł wargę, gdyż obudziły się w nim żądze na widok blondyna.
- Aaa ^^". No tak. Więc ty prowadź sensei!


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#15 2008-03-31 19:33:59

Hiru

Akolita

4005065
Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 305
Punktów :   
alterego: Hatake Kakashi
etat: Kurator Ukeciątka

Re: Wspólna historia.

Kakashi złapał Sabaku za rękę i pociągnął w stronę krzaków. Zatrzymali się w większej kępie tak, aby nikt nie widział. Gaara zaczął się rozbierać, a Hatake sięgnął do tylnej kieszeni spodni...
- O kurde.
- Co się stało?
- Zgubiłem książkę, a miałem zaznaczoną pozycję, którą chciałem wypróbować. Poczekaj chwilę, zaraz wrócę - po tych słowach Hatake wybiegł z gęstwiny zostawiając nagiego rudzielca samego...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely McAllen 2ndhomes Mikonkatu Apartment 3