Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2009-02-05 20:49:56

Akimoto Rin

ANBU

7590520
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 177
Punktów :   
alterego: Artur Kirkland & Usami Akihiko
etat: Kodomo Sadame
WWW

Niedokończone historie...

Często zaczynam i rzadko kończę Poważnie stąd tytuł^^
okej, to raczej nie jest tekst zachęcający do zajrzenia na http://niedokonczone-historie.blog.onet.pl/, co mi przed chwilą wypomniał Usagi-san szepcząc do ucha wulgaryzmy jakich przytoczyć się nie ośmielę... *[krzywo patrzy na Rin]* Przejdźmy jednak do sedna:

Na chwilę obecną -> moje nie spełnione marzenie, które jak widać chcę spełnić^^ czyli HP fanfiction nie-yaoi...
Historia, którą mam obmyślaną po sam koniec i to od dwóch lat... tak, pierwszy rozdział ma ponad dwa lata i poza drobnymi, kosmetycznymi zmianami go nie ruszałam^^ sentyment do tej opowieści mam wielki, dlatego postanowiłam wrócić no i gdzieś się muszę wyżywać literacko, to forum mogłoby tego nie wytrzymać w przyszłości Bohaterka poza imieniem nie ma nic wspólnego z moim poprzednim alterego^^
Jak już wspomniałam, VII tomu nie czytałam (jeszcze )

W planach mam, a i owszem, yaoica na podstawie drugiej serii Junjou Romantica, a jak mi dobrze pójdzie, to i inne, ale to się jeszcze tworzy^^ tylko dzięki Akame, której teksty mnie natchnęły do podjęcia prób^^ to było szczere, więc nawet nie próbuj otwierać ust, Usagi-san... *lizuska* [pac go gazetą]

_________________________________________________

EDIT!!!

Otóż przenoszę bloga na Live Journal:  astarteverlaine, ponieważ mam serdecznie dość tego jak funkcjonuje Onet... bo niby dlaczego zwlekam z zamieszczeniem czwartego rozdziału, skoro jest napisany od jakiś czterech miesięcy? (dla nowych: nie bać się, to dlatego, że nie miałam kompa^^) właśnie! bo później trzeba się męczyć z tymi sklejanymi słowami... >.<*

i tym razem BĘDZIE YAOI
poważnie...

także na Live Journal, ale pod adresem akimoto-rin

komentarze mogą zamieszczać także niezajestrowani, wystarczy ksywka i informacja, że stąd^^ i będę wiedzieć, że to właśnie TY! >D

naprawdę proszę o komentarze... to był drugi powód, dla którego nie mam ochoty pisać... mam wrażenie, że nikt tego nie czyta TT_TT

Ostatnio edytowany przez Akimoto Rin (2009-08-02 14:01:55)


http://img231.imageshack.us/img231/8018/42179ur0.jpg
...trwam, choć nie daję znaku życia

SZUKAM SEME~!

Offline

 

#2 2009-02-19 19:29:04

rosaja

Uczeń Akademii

6120280
Skąd: Kaliszewo
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Niedokończone historie...

Ja z chęcią spojrzę co tam wymodzisz Akimoto Rin Zwłaszcza, że już widzę, że długie rozdziały sadzisz - a to lubię (chociaż, to może być wina czcionki...).

Buu, ale czemu nie yaoi?
Ale co tam i tak wpadnę.
Pozdrawiam
r.

Offline

 

#3 2009-02-24 12:18:06

Akimoto Rin

ANBU

7590520
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 177
Punktów :   
alterego: Artur Kirkland & Usami Akihiko
etat: Kodomo Sadame
WWW

Re: Niedokończone historie...

czcionka duża i nie rażąca w oczy, bo wiem, że wielu czyta po zachodzie słońca i w ciemnościach (chyba, że to tylko moja przypadłość )
czemu nie yaoi? a czy samym yaoi człowiek żyje? inne też czasem można poczytać a yaoi też będzie -jak się która odważy zapisać mnie na swoje warsztaty literackie i nauczy jak yaoice pisać ...ktoś chętny?


EDIT:


...nie ma chętnych

Ostatnio edytowany przez Akimoto Rin (2009-07-26 22:06:21)


http://img231.imageshack.us/img231/8018/42179ur0.jpg
...trwam, choć nie daję znaku życia

SZUKAM SEME~!

Offline

 

#4 2009-09-01 21:47:09

Akimoto Rin

ANBU

7590520
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 177
Punktów :   
alterego: Artur Kirkland & Usami Akihiko
etat: Kodomo Sadame
WWW

Re: Niedokończone historie...

mój blog z opowiadaniami yaoi
pierwsza notka już jest
będę pisać o ile się przyjmą...
reszta informacji w poście pierwszym (edytowałam jakiś czas temu)


http://img231.imageshack.us/img231/8018/42179ur0.jpg
...trwam, choć nie daję znaku życia

SZUKAM SEME~!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa