Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#31 2008-03-28 11:34:58

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Opowiastki Naruto

Przeczytałam 3 od razu... Itaś i Iruka? Oo; czy tylko mi się tak zdaje? Ostatnio mam wrażenie że ludzie uwielbiają robić nienormalne parringi...A w Twoim wykonaniu są one naprawdę nienormalne! I ma to być komplement

"Ma to zbadać na wszystkie możliwe sposoby. Na te niemożliwe też" - heh, biedny Shika, z znowu dali mu upierdliwą misję

co chciałam napisać... a tak! Ciekawe jest ustawienie Iruki ponad Kakashim Oraz przyłączenie Ino i Gaary do Itachiego! Nie mówiąc o połączeniu Kakashiego z Asumą... To opowiadanie jest tak nieprawdopodobne, że aż fascynujące! Chyba będę mogła się pokusić o powiedzenie że lepsze od dwóch poprzednich

Ciekawe co jeszcze wymyślisz ^^


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

#32 2008-03-28 12:00:12

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

Dzięki za komplement co do Gaary i Ino - no cóż jakoś mi tak wyszło

A pomysłów to ja mam dużo


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#33 2008-03-28 12:02:37

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Opowiastki Naruto

No mam nadzieję Tak z ciekawości zapytam : Ile planujesz rozdziałów na to opowiadanie?
I masz już następne?


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

#34 2008-03-28 12:07:04

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

Teraz piszę na "żywo" czyli praktycznie od razu bo mam dostępny cały czas komputer. Nie wiem ile tego wyjdzie, myślę że na 6, góra 7 rozdziałach poprzestanę.
Na następne mam pomysły, ale nie wiem jak to jeszcze ubiorę w słowa.


EDIT: Dodałam nową notkę i mam nadzieję że nie zabijecie mnie [Tiria chowa się za Irusiem]

Ostatnio edytowany przez Tiria (2008-03-31 11:13:47)


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#35 2008-04-02 17:29:25

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Opowiastki Naruto

Ok, z racji tego, że teraz twój blog strajkuje (przynajmniej przeciwko mojej osobie) wlepiam komenta tutaj skopiowałam go sobie, myśląć " tak na wszelki wypadek...." i masz ci!

Dobra, do rzeczy:
Widzę, że w rodzinie praca wre, kolejna nota, w której sporo pikantnych scen No ale chyba byłabym zaskoczona gdyby żadnych nie było...już przywykłam do bycia rozpieszczaną melonami Szkoda, że Deidara dostała się do środka by skalać wnętrze szkoły swoim obleśnym obliczem, ale myślę, że jakoś to przeżyje. No, chyba, że przyjdzie ci na myśli umieszczenie tleniongo łapożercę w jakimś pairingu, a tego mogłabym już nie przeboleć. Zresztą to, że nie cierpie Deidary to nie tajemnica....Chociaż (uśmiecha się perfidnie), mógłby jej Gaara skopać wypudrowany tyłek nie miałabym nic przeciwko, gdyby zawalczyli np: o względy Shikamaru i Dei dostał po kościstej dupie. Ahhhh ta scena mnie po prostu uskrzydla ( słyszy krzyk z powodu wyrywanych kudłów i szczęk łamanych kości)....


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#36 2008-04-07 17:53:58

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

Jest już nowa notka.
Miałam nie dawać ze względu na mój podły humor, ale Iruka i Genma stwierdzili, że to nie wypada.
Wybaczcie że tak krótko, ale onet się buntował i co chciałam więcej dać to obcinał, albo kasował - m. in. dialogi z Gaarą i Maru
Może jeszcze dzisiaj dam drugą notkę, ale nie obiecuję

Hiru ta notka to dla Ciebie jak pisałam o Nejim i Genmie to widziałam Twój uśmiech


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#37 2008-04-10 20:15:05

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Opowiastki Naruto

Oki mój cudownie "elokwentny" koment zostaje wklejony tutaj w oryginale

Dobra nie ma żadnych trupów ....nie tego się spodziewałam, myślałam, że jednak ktoś padnie martwy.....chociaż jedna osoba....chociaż mogłaś kogoś poważniej okaleczyć ( ty diablico) tak ludzi nakręcić, że będzie płacz, krzyk i zgrzytanie zębów i nie dać im niczego....... Tatuś jest zadowolony z ciebie, ale mamusia z pewnością się ze mną zgadza. No dobra, Sasori oberwał, ale to za mało, z resztą w ten sposób wszystko staje się przewudywalne, wiadomo, że nasi bohaterowie wyjdą cało z opresji nie będzie takiej fajnej zabawy, jak mogłaby być gdybyś torchę potrzymała w niepweności A tak, same happy endy......chociaz nie było żadnego melona..... czy jest coś lepszego od seksu w chwili największej opresji??? To mogło być naprawdę wspaniałe, pełne emocji i dramatyzmu "kochanie się" (wiem, że masz dość słowa fuck i wszystkich jego pochodnych )........Ale ogólnie, wycinając moją niezaspokojoną żądzę krwi ( o masz ci! zapomniałam, w końcu chomiczki tojfnęły.....biedotki) ..... było dobrze Neji Genma się przełamali, Shikamaru I Gaa jak zwykle pierwszorzędni, no i porwanie Iruki....mam nadzieje, że chodząca zwłoka alias Orochimaru, nie będzie go obmacywał bo zwrócę obiad .....no to chyba tyle...


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#38 2008-04-13 16:20:42

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

Oto opinia z yaoi.pl o dwóch pierwszych rozdziałach "Kuracji"

Oceniający: Ingell (zapisany) | Tytuł: Rozdzial 1| Ocena: star star star half star

W porównaniu do poprzednich, szczerze mówiąc, gorszy. Ale skoro pierwszy, nalezy wybaczyć. Naiwny, prosty, nierówny w poziomie - to znaczy, chcę powiedzieć, niektóre zdania są doskonale, inne rażą swoją obecnością wśród tych lepszych. Przynajmniej miałam takie wrażenie. Cóż, też uwielbiam Kakasia i Iruczka-żuczka, to moje pierwsze OTP i mam do nich niesamowity sentyment. Są dla siebie stworzeni:P Poza tym na NL jest ich stanowczo zbyt mało. Dobra robota;]
Data: 12/04/2008 23:58


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#39 2008-04-13 16:24:48

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Opowiastki Naruto

No proszę, trafił Ci się surowy krytyk zawsze w takich momentach chciałabym przeczytać jakie arcydzieła tworzy osoba krytykująca No ale nie jest źle, ogólnie pozytywy też się znalazły, jestem z Ciebie dumna


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#40 2008-04-13 16:50:50

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

nie rozumiem tylko co znaczy "nierówny w poziomie"


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#41 2008-04-22 10:25:52

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Opowiastki Naruto

„Iruczka-żuczka”… błahahahahhaha… przepraszam ale mnie to rozwaliło doszczętnie i przed chwilą moje szlachetne cztery litery miały kontakt z podłogą XD
    A na temat twojego opowiadania (które zakończyłaś *ryczy*) najbardziej podobała mi się para Gaara Shikamaru. Zakochałam się w nim a w twoim wydani jest po prostu świetny!     Po raz pierwszy spotkałam się z parą Neji Genma… to było dziwne, bo jakoś nie widzę Genmę jako czułego i kochającego. Mimo to obraz jaki nam zaserwowałaś, niespodziewanie mnie rozczulił ^^ (w tym momencie wyłazi ze mnie cholerna romantyczka )
    Iruka Itachi  też było dość niespodziewane i przyznaje bez bicia że u Ciebie po raz pierwszy czytałam taki zestaw. Notabene i tutaj jest on przedstawiony niesamowicie. No i ten obraz na samym początku… no to był ciekawy początek znajomości… i aż mi się na myśl nasunęło „i połączył ich wieczny i dozgonny obraz”… przepraszam za takie określenie ale nie mogłam się powstrzymać ^^.
    Kakashi Asuma… wybacz ale jak dla mnie to było dziwne połączenie… może dlatego że ja zawsze widziałam Asume jak kochającego i wiernego Kurenai (<- tak to się pisze???). Więc ta zboczona parka najemnej przypadł mi do gustu.
    Naruto Sasuke… od tego ringu zaczęło się moje uwielbienie Yaoi więc łączy mnie z nim pewna nostalgia i dlatego, jeśli opowiadanie z nimi jest ładnie i składnie napisane, staje się oddaną fanką. Tutaj tez tak było. I mimo tego że te dwie postacie były, w moim odczuciu, tłem, to jakże przydatnym i słodkim. *wzdycha*
    I chyba na tym zakończę… Jeszcze jedno zdanie na zakończenie^^. I kto to mówi że nie lubi się rozpisywać xD wybacz musiałam Ci wypomnieć ^^


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#42 2008-04-24 09:21:22

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

Feya

Postanowiłam tutaj ogłosić wszem i wobec  że następne opo będzie YURI żeby nikt się nie zdziwił.
Jest to opowiadanie autorskie i do końca nie wiem kiedy powstanie tekst. Proszę więc o zrozumienie i cierpliwość.
Chciałam także uspokoić - wrócę do yaoi o to nie musicie się martwić - przecież to priorytet

Ostatnio edytowany przez Tiria (2008-04-24 09:23:26)


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#43 2008-04-24 13:45:13

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Opowiastki Naruto

Nie mogę się doczekać yuri w Twoim wydaniu, właściwie to nie lubię paringów cycek&cycek, ale tym razem trwam w niecierpliwości. Własciwie to ja bym nie umiała napisać czegoś takiego, z jednego małego powodu... o ile penis, członek, erekcja itd. ma swoje właściwe nazwy to w damskim wydaniu nie umiałambym tego określić


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#44 2008-05-10 16:38:47

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

No wiec małe ogłoszenie - kolejne :
yuri powstaje mozolnie.... wiec na nie musicie trochę poczekać.
Za to zapraszam na nową serię yaoi (pewnie rozpaczacie)
Znowu nabrałam ochoty na łamanie stereotypów - mam nadzieję, że przynajmniej jakoś ciekawie to wyszło



A teraz coś z innej beczki. Oto komentarz Ingell do drugiego rozdziału "Konfliktu interesów" z yaoi.pl

Oceniający: Ingell (zapisany) | Tytuł: Rozdzial 2| Ocena: star star star

Nienawidzę, jak przy jakimś ficku nie ma ani jednego komentarza... Więc skrobnę coś niecoś.

Jakoś nie podchodzi mi ten suchy styl pisania, gdzie niemal nie ma opisów, tylko same dialogi. I nie ważne jak bardzo te dialogi są ciekawe/błyskotliwe/wciągające/dowcipne, tekst bardzo na tym traci. No i gdy brak jeszcze momentami istotnych dla zorientowania się w sytuacji opisów, jak np. zwykłego zdania "odłożył słuchawkę", fick mnie odrzuca i zniechęca.

Iruka i Itachi? O tym jeszcze nie słyszałam. Ciekawe, ciekawe, co z tego wyniknie.
No i czym różnią się obrazy?
Póki co "intryga" zgrabnie poprowadzona, a postacie zaskakująco dobrane.
Data: 10/05/2008 21:24





a to inny komentarz odnośnie "Kuracji"

Oceniający: Viv (zapisany) | Tytuł: Rozdzial 1| Ocena: star star star star

podobało mi się ;D
owszem, naiwne i w ogóle takie proste i schematyczne. ale kto powiedział, że takie teksty są złe?
jedno mnie raziło... znaczy to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, ale coś mi się w środku skręca, jak widzę polskie zdrobnienia japońskich imion... (Iruś). ale jak napisałam, to ja tak uważam. nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać.
Data: 12/05/2008 23:51

Dodam że Viv nie napisała zadnego opowiadania

Ostatnio edytowany przez Tiria (2008-05-15 21:31:32)


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#45 2008-05-20 22:18:33

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Opowiastki Naruto

Oto więc kloment Hiru do Integracji cz. III

Problemy, problemy... Kto ich nie ma? ^^ ale przyznam, ze w przypadku Twoich chłopców z Integracji - sa to nieziemsko przyjemne problemy, ktore z pewnoscia w parach o wiele milej bedzie sie rozwiazywac ^^. Ale ok, zaczniemy od poczatku. *Pierwszy tekst, ktory rzuca na kolana to stwierdzenie Sasu, ze woli isc z Maru niz wpatrywac sie w tylek Nejiego ^^* Panowie sa bezbledni A klotliwi Shika i Genma? Aj... Czuje, ze w sypialni tez bedzie goraco 'Mialo byc od poczatku' - Gojo patrzy na rozmarzona Hiru - 'A ty juz do scen lozkowych przechodzisz' Oj tam. Nie moja wina, ze opo Tirii tak pobudza wyobraznie. A swoja droga, to kto wybieral pary? Genma, czy Ty, Tiria? *Ooo. Ja tez jestem ciekaw ^^* Szczegolnie interesujacy wydaja sie Shika i Genma oraz Itachi i Gaara. *A propos drugiego paringu to musze wspomniec o jednym powalajacym porownaniu... * 'Czekaj, ja powiem ^^ - Taaaa, przy nim nawet urzad skarbowy to bulka z maslem - to po prostu bylo genialne! ' Wlasciwie to cale rozmowy chlopakow byly dobre. Ta niepewnosc, niewiedza... Ale pomyslec, ze to wszystko takie zyciowe ^^. A wizja Shikamaru w roli uwodziciela... *Ja od razu wyobrazilem go sobie z rozpuszczonymi wlosami w czarnym kimonie seksownie odkrywajacym lewe ramie, stojacego w pozycji kontrapostu z lekko przechylona glowa, zmruzonymi oczami i leniwym usmiechem... * 'Wlasciwie to jedna reka opierajacego sie o framuge drzmi od lazienki, w ktorej Genma wlasnie stoi nagh majstrujac przy kurkach od wanny...' Rany boskie! Uspokojcie sie, bo zaraz tu jeszcze jakis pseudo-lemon wyjdzie -_-. Wybaczcie Tiria, Genma... To jest jednak zywy dowod na to... ak bardzo zlaknieni bylismy Waszych historii. A chlopaki nawet sie nie kloca. No, ale wrocmy do tresci Integracji. Scena w stajni byla kompletnym zaskoczeniem. 'Od razu trzeba bylo podkreslic, ze to poradnia dla zakochanych' Licze na to, ze Itachi skorzysta z tej podpowiedzi... Szybko ^^. *Mam ochote na seks w stogu siana* 'A ja chetnie wyprobowalbym basen...' Czas na zaspokojenie ciekawosci Hiru, czy Shiranui plywa z wykalaczka w ustach? *Mmm... Juz widze golusienkiego Irusia uciekajacego przede mna wokol stogu siana, ktorego zdzbla ma wplatane we wlosy...* - Gojo odpala papierosa i siadajac na lozku obok rozwalonego Hatake przymyka oczy - 'A mi chodzi po glowie rownie goracy kasek' - zaciaga sie i usmiecha zadziornie, po czym niewinnie mruga oczkami - 'Nie powiem. Wstydze sie' - Hatake otworzyl oczy ze zdziwienia - *Nie no, mow* 'Opowiem w klubie ^^' Yyy... Odepchnieta od telefonu i gwaltownie pokonana przez wiekszosc, teraz dochodze do glosu i przepraszam, bo to mial byc komentarz (powaga, ale, no... Normalnie mnie ponioslo -_-). Ale podsumowujac - rozdzial 3 genialny. Subtelne i z humorem, za co gigantyczny plus, wprowadzenie w relacje miedzy bohaterami. Oczywiscie z trzesacymi rekami czekam na kolejna czesc *Ekhem* 'No wlasnie, ekhem' Tak. Wszyscy czekamy ^^ goraco pozdrawiamy (co by zachowac tradycje i utrzymac klimat komenta, a nie czegos innego) i zyczmy weny ;*


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl