Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-04-01 12:56:57

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Kakashi Hatake

Aż strach, że go tutaj nie ma
Kakashi to syn Sakumo Hatake, który popęłnił samobójstwo gdyż złamał rozkaz i uratował przyjaciół (później był szykanowany przez innych, a nawet i tych, którym ocalił tyłki). Kakashi pamiętając o tym zawsze wypęłnia rozkazy przełożonych. Akademię ukończył w wieku 5 lat, po roku został chuninem, a w wieku 13 lat joninem.
Na zmianę w jego postępowaniu wpływa Obito Uchiha, który nie wykonuje jego rozkazu i spieszy na pomoc uwięzionej Rin medycznej kunoichi z ich drużyny. Hatake podąża za nim, jednak Uchiha przygnieciony przez głaz w trakcie walki, która miała tam miejsce, zostaje śmiertelnie ranny. Przed śmiercią oddaje swojego sharingana przyjacielowi, a Rin wszczepia mu go. Miał to być ostatni prezent Uchihy dla Kakashiego, z okazji zostania joninem. Siwowłosy często wspomina Obito cytując słynne "Ci którzy nie wypełniają rozkazów są śmieciami, ale ci, którzy opuszczają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
Kakashi przejął niektóre nawyki po Obito np. wieczne spóźnienia, które są wynikiem medytacji przy monumencie poległych bohaterów w tym Uchihy.
Jako, iż sharingan nie jest jego naturalnym okiem, jest wiecznie aktywny, Kakashi zasłania go więc, aby oszczędzać swoją czakrę. W dodatku kiedy długo używa kekkei genkai wycieńcza mężczyznę (członkom klany Uchiha się to nie zdaża).
Jest jednym z najpotężniejszych w Konoha, opracował swoją włąsną technikę Chidori - świergot tysiąca ptaków inaczej Raikiri, którą przed egzaminem dzieli się z Sasuke. Od młodości jego twarz zasłania maska, jedynie pracownicy Ichiraku Ramen ją widzieli i wpadli w zachwyt (ale my wiemy, że Iruka widzi ją na codzień )
Ulubioną lekturą Kakashiego jest seria książek dla dorosłych Eldorado flirtujących  "Icha Icha Paradaisu" autorstwa Żabiego Pustelnika czyli Jiraiyi, co daje do myślenia napalonym yaoistkom, że z Kakasia niezły zbok
Podczas walki o odzyskanie Gaary ujawnia nową technikę Mangekyo Sharingan, (dzięki czemy paskudny Deidara traci jedną z swych obleśnych rączek XD ) Po walce jest tak wycieńczony, że do Konohy wraca na plecach Gaia (niezapomniany widok ). Od tej pory przechodzi rekonwalescencje, a jego miejsce w opiece nad drużyną przejmuje Yamato.


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#2 2008-04-01 13:05:02

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kakashi Hatake

*chichocze* To było najlepsze *dusi sie ze śmiechu* Ja wracał na plecach Gaia^^. Ale ad rem... Postać genialna. Zawsze spóźniony, znudzony, ale również niesamowity wojownik. I ta mania na książeczki dla dorosłych^^....


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#3 2008-04-01 23:07:40

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Kakashi Hatake

Kakshi Hatake… od początku ulubiona postać. Jakże mnie jara jego sposób bycia. No i jego postać najdłużej utrzymała Se u mnie na pulpicie (rok! Dla mnie to rekord… ja tapety zmieniam jak rękawiczki)

Mam pomysła *szatański śmiech* stwórzmy  własne dzieło  „Icha Icha Paradaisu” z naszymi zdolnościami o to nie rudno XD


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#4 2010-07-28 22:53:46

Zefir

Uczeń Akademii

10745921
Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kakashi Hatake

mnie też zastanawia czemu w każdym yaoi Kakashi jest zboczeńcem
chociaż jest wyjątek na tym blogu
http://kakashi-iruka-yaoi-story.blog.on … 09-01-25,n

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Hotels Lanslebourg-Mont-Cenis