Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-04-24 09:08:40

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Śmieszne stwierdzenia

Tutaj dzielimy się usłyszanymi śmiesznymi stwierdzeniami, np. jak ktoś się przejęzyczył albo powiedzonka

Ja zacznę.

Moja bratanica (4latka) stwierdziła: "Piwo jest dobre, bo piwo jest dla ludzi"


A to usłyszane od pewnej matki:
"Do mojego syna przychodzi się bawić syn sąsiada. Któregoś dnia, jak obaj jeszcze byli mali, bawili się w pokoju. Syn miał konia na biegunach. W pewnym momencie przybiega syn sąsiada i mówi: <Plosę paniom, a Malcin tak jebie konia, że sie dywan podwija>"


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#2 2008-04-24 09:11:19

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Śmieszne stwierdzenia

*dusi się ze śmiechu* Ten mały jest niezły xD


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#3 2008-04-24 10:15:32

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Śmieszne stwierdzenia

Haha dobre xD Ja sama byłam świadkiem podobnej sytuacji... Chłopiec bujał się na koniku (takim an sprężynie) w parku. Matka do niego "Tomuś wracamy już do domu! Zejdź z konika!" A dziecko: "Nie mamo! Teraz walę konia!" Myślałam, że się ze śmichu uduszę xD Albo kultowe powiedzenie mojej matematyczki do kolegi, który się wygłupiał na lekcji: "Zostaw Dodę, zajmij się Elektrodą!" Nikt do tej pory nie wie o co jej chodziło, ale wszyscy z tego nieźle piali xD


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#4 2008-04-24 23:15:27

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Śmieszne stwierdzenia

Jak nie macie jak podkreślić różnic proponuję rozwiązanie mojego kolegi

"Jak goryl i pawian - niby to i to małpa, ale różnica kolosalna"


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#5 2008-04-24 23:20:17

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Śmieszne stwierdzenia

W nowym tramwaju odbywa się następująca rozmowa, dotycząca uchwytów, takich rączek gumowych które w starych przedstawicielach komunikacji miejskiej są z takiej sobie skóry^^… Koleżanka stwierdza: „Nie lubię gumy….wole naturalne!” oczywiście ja dziecko rozwinięte w nadmiarze tylko nie tam gdzie trzeba.. jednym słowem… cały tramwaj podziwiał mój melodyjny śmiech^^


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#6 2008-04-24 23:52:24

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: Śmieszne stwierdzenia

Mojej koleżanki dziadek miał normalnego konia do pracy w polu. Przychodzę kiedyś do niej, pytam się co się stało, że dziadek taki zmęczony, jej stwierdzenie mnie rozbroiło:
"Bo dziadek dzisiaj konia napastował"


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#7 2008-04-25 14:39:03

Yasna

Akolita

7617034
Skąd: domek w lesie
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 264
Punktów :   
alterego: Mrok
etat: Pojawiam się i znikam

Re: Śmieszne stwierdzenia

Rozmowa mojej znajomej z dyrektorem, (mówię szczerze, nie żywię sympatii do żadnego z nich , ha! to mało powiedziane - serdecznie nienawidzę obojga!) Facet starał się być dowcipny, co jak zwykle nie bardzo mu wychodziło: "No, to muszę to sobie zapisać, ku pamięci! hehehe (czyli obleśny śmiech)!" Na to ta blond idiotka: "Kupa mięci?! Oooo, to musi być Panu Dyrektorowi bardzo niewygodnie!" - z całkowitą powagą, a nawet lekkim smutkiem...
Słyszałam tę rozmowę na własne uszy i nie ukrywam, bardzo cieszyłam sie, że taką idiotkę z siebie zrobiła!!! Jestem wredna i dobrze mi z tym!!!


Kocham Anioły. Tak pięknie wygląda ich zbrukana niewinność...

Offline

 

#8 2008-04-25 18:20:33

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Śmieszne stwierdzenia

Na lekcji fizyki pani przeprowadzała jakieś tam doświadczenie z metalowym drutem, wszystko odbywało się spokojnie, aż pani wypaliła z tekstem: "Teraz naprostuję druta" i nie wiedzieć czemu tylko ja z moją przyjaciółka zaczęłyśmy się śmiać w głos...


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#9 2008-04-25 20:02:53

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Śmieszne stwierdzenia

A pro po nauczycieli *se se se* matematyka, oczywiście debilniejsza część mojej klasy gada i nie ukrywa że nie jest zainteresowane lekcją… babsztyl od matmy, wkurwiona na maxa krzyczy: „Jeśli natychmiast się nie uspokoicie to wam pały wszystkim postawie!” *cisza a później chichot i szepty*
Jeszcze jedno genialne stwierdzenie matematyczki „Seks to jest cos o czym wy nie macie jeszcze pojęcia, a ja już dawno zapomniałam” Ja się wzruszyłam! Po prostu łzy ciekły mi ciurkiem po policzkach! to było cudne stwierdzenie!


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#10 2008-04-25 23:30:11

Yasna

Akolita

7617034
Skąd: domek w lesie
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 264
Punktów :   
alterego: Mrok
etat: Pojawiam się i znikam

Re: Śmieszne stwierdzenia

Może to nie stwierdzenie, ale autentyczne zdarzenie z Yasną w roli głównej, niestety... jedna z najgłupszych wpadek w moim życiu.
Liceum. Koniec czwartej klasy, ostatnia lekcja fizyki w mojej szkolnej karierze... i facet od fizyki... no co mam wam tłumaczyć - mrrrrrau!!!!! i to konkretne - nie było dziewczyny, która nie robiłaby do niego maślanych oczu... Siedzimy w "katakumbach", sala komputerowa była w piwnicy - na ostatniej lekcji przecież nikt już niczego uczyć się nie będzie. Facet coś swojego dłubie w swoim komputerze, a moja koleżana i kretynka - ja, siedzimy sobie ławkę za nim , czyli całe pół metra i oczywiście na komentarze nam się zebrało. Więc co idiotka Yasna rzekła i to bynajmniej nie półgłosem: "Fajny jest, co? A jakie ma cudne oczy... i ten uśmiech..." Nie wiem czemu, ale plecy faceta zaczynają dziwnie drgać, ale co tam, jadę dalej :"Wiesz, ja jestem chyba stworzona do rozbijania małżeństw..." Na to facet odwraca się do nas i patrzy na mnie tymi swymi cudnymi, ślepiami i śmieję się już prawie w głos...
Na szczęście dzwonek był dla mnie miłosierny... Tak szybko to ja z klasy nigdy nie wybiegam...
Nie myślcie - odwdzięczył mi się... taaa, nie ma co... Przed rozdaniem świadectw w naszym ogólu był zwyczaj, że maturzystom wręczano, nie wiem dlaczego róże, każdy musiał wyjść na środek , wziąć tego kwiatka iwrócić na miejsce. Koszmar i głupoya, ale taki jego urok... Yasna wyłazi na środek i kto trzyma różyczkę dla mnie? No zgdanijcie? Taaa, moje słodkie ciacho... po pierwsze zostałam ucałowana publicznie, (w policzki - zboczeńce jedne, w policzki!!!), nie chciał puścić mojej ręki i na dodatek mrugał do mnie...
I tak zakończyłam edukację z fizyki... a oczy to miał rzeczywiście nieziemskie...


Kocham Anioły. Tak pięknie wygląda ich zbrukana niewinność...

Offline

 

#11 2008-05-05 20:54:23

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: Śmieszne stwierdzenia

To ja pójdę w ślady Yasnej. Też autentyczne zdarzenie. Na początku muszę zaznaczyć, że rzecz ma miejsce dzień po przeczytaniu nowej notki na FMA o ogórku .
Następnego dnia idę sobie na egzamin pisemny z...warzywnictwa, siadam i dostaje pytanie: Opisz wszystkie wymagania ogórka . Banan wyskoczył mi na gębę, szczerzę się jak głupia do kartki i mało nie zacznę turlać po podłodze. Kobieta podchodzi do mnie i z rozbrajającym przejęciem pyta: Coś nie tak z pytaniem?
Zaliczyłam zgon na miejscu.


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#12 2008-06-29 11:36:42

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Śmieszne stwierdzenia

To ja mam wydarzenie z dnia wczorajszego xD Myślałam, że się przekręcę ze śmiechu xD 7 letni Kacper rozmawia ze swoim tatem, a moim bratem i ciągle wypytuje "czemu, czemu, czemu..." Na to mój brat już lekko zdenerwowany. "Bo nie ma dżemu!" Na to Kacper niewiele myśląc: "Masz na twarzy i między zębami" Nie wiem dlaczego, ale od razu wyobraziłam sobie mojego brata z dżemem na twarzy xD Nie mogłam się przestać śmiać xD


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#13 2008-07-21 00:15:28

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Śmieszne stwierdzenia

Czwarta klasa, wiek pełnoletni Nauczyciel od praktyki, ciacho nieziemskie, starszy od nas o jakieś sześć lat. Akame siedzi na przerwie w kibelku i pali fajkę, dzwonek na lekcję, ale fajki szkoda, to siedzi dalej. Po pięciu minutach biegiem wypada z toalety i czuje, że komuś przywaliła drzwiami, wystawia głowę i widzi... zwiniętego wpół profesorka od praktyki... szok i pierwsze słowo jakie jej się wymsknęło:
- O kurwa! - a facet na to...
- Nie kurwa tylko drzwi, ale pięć centymetrów niżej i miałbym predyspozycję! - Akame zawał i inteligentne
- A szkoda by było - po czym zaskoczywszy, że tylko się pogrąża zwiewa do klasy


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#14 2008-07-21 12:38:00

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Śmieszne stwierdzenia

Kuzyn sklada powloke(nie pytajcie o szczegoly xD), wujek(70cio letni) do niego biegnie krzyczac 'czekaj zaraz ci troche poobciagam' (mial na mysli ze z drugiej strony powloki pociagnie zeby latwiej sie zwijalo), w kazdym razie ja najpierw zawiesilam, a pozniej w smiech. Naszczescie nikt kolo mnie nie stal i sie nie pytal o co mi chodzi. Maja przez Ciebie te skojarzenia xD mialam jakies zawsze ale nie przy kazdym stwierdzeniu xD

Ostatnio edytowany przez Divalecorvo (2008-07-22 19:57:08)


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Нойрайхенау Hotels Balatonmáriafürdő