Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-22 13:27:12

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Takie różne i dziecinne

Dobra… może i powinnam być dojrzała emocjonalnie itp. itd. ale, ale… ostatnio wręcz zatracam się w piosenkach z Disnejowskich kreskówek… takich jak „Anastazja” czy „Mulan”. Z przyjemnością słucham (i rzępole^^) melodii i słów… pocieszcie mnie i powiedzcie że nie jedna ja jestem spaczona na ich punkcie XD błagam!


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#2 2008-04-22 15:34:06

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Takie różne i dziecinne

Nie wiem czy to Cie pocieszy bo jestem chyba tu najmlodsza,
ale uwielbiam muzyke z Disneya itp <3
Czasami jak mnie najdzie to szukam non stop roznych piosenek w wykonaniu PL na jutubie,
i stwierdzam ze nasze dubbingi jesli chodzi o Disneya sa b. dobre <3
Lubie patrzec na komenty gdzie ludzie pisza ze polskie wykonania piosenek sa jednymi z najlepszych xD
Ost z kolezanka se zrobilysmy noc Disneya, bo tak to nie ma kiedy ogladnac, zreszta samemu to tak dziwnie.
Ale zaczelysmy gadac tekstami z Mulan i doszlysmy do wniosku ze obie lubimy bajki wiec trza cos razem zrobic xD
Teraz akurat chodzi mi po glowie 'Są takie chwile kiedy czujesz sie sam (...)' w wykonaniu Osla xD ze Shreka xD
Wymieniac nie bede bo lubie wiekszosc z prawie wszystkich bajek <3 Szczegolnie po polsku(bo takie zazwyczaj slysze, malo jest ang wersji ktore sluchalam tak.. dosc czesto by wpadly mi w ucho) ale napewno po ang uwielbim muzyke z Ksiecia Egiptu(niesamowite Deliver Us <3) i Anastasji. i (nie wie co powiedziec) tam wiele innych..


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#3 2008-04-22 17:52:50

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Takie różne i dziecinne

Oh do dziś kocham Krąg Życia z Króla Lwa....gdy w kinie, mała Zoe po raz pierwszy zobaczyła tą scenę na skale, z wszystkimi zwierzętami składającymi hołd Simbie, poczuła się niczym Kolumb, który odkrył nowy ląd.......ah cóż to było za uczucie. Odelciałam. Jeśli można wprowadzić malucha w stan uwznioślenia to ja z pewnością znalazłam się wysoko, pośród obłoczków z bijącym emocjami serduchem


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#4 2008-04-22 18:26:52

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: Takie różne i dziecinne

Ja uwielbiam i kreskówki Disney'a, których mam pokaźną kolekcję i muzykę z nich Tzn kreskówki nie tylko Disney'a, bo wspomniana "Azastazja" tez tam jest (Ach ten Dymitr A piosenka w pałacu - cudo ),  czy "Księżniczka łabędzi" do której spiewa fantastyczny Jacek Bończyk (moje dubbingowe guru^^) i wiele innych...  (ostatnio mam fazę na "Drogę do El Dorado" i "Aladyna" xD) "Mulan" bardzo lubię, ale w ogóle jest mnóstwo bajek, które bardzo lubię^^
Oczywiście - "Król Lew" i "Piękna i Bestia" to moja klasyka po wsze czasy (na tym ostatnim zawsze płaczę xD)


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#5 2008-04-22 20:06:39

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Takie różne i dziecinne

Ja i moja koleżanka mamy pokaźną kolekcję na youtube  zmontowanych scenek z epizodami z kreskówek Disneya z innymi kawałkami… zresztą kilka wrzuciłam na „youtube zaprasza” wrzuciłam
Dziękuje wam! Nie jestem sama z takimi dziwactwami! XD


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#6 2008-08-15 14:55:10

Kto.

Chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 56
Punktów :   
alterego: Lil Meyer

Re: Takie różne i dziecinne

A mi się podoba Disney'a. Szczególnie Tarzana. ^^
Mulan też, bo tam śpiewa Górniak. <3.


http://img182.imageshack.us/img182/6462/ergoscp4.jpg
http://valenth.com/lab/89712.png

Offline

 

#7 2008-08-20 01:48:31

Naomi

Chuunin

8580995
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 60
Punktów :   
alterego: Havi
WWW

Re: Takie różne i dziecinne

Zoe mnie również "Krąg Życia" z "Króla Lwa" rozbroił. Kocham jeszcze kołysankę z "Tarzana", którą spiewa ta gorylica i "Never ending story" z filmu o takim samym tytule xD


Nie ma mnie. To nie znaczy, że od czasu do czasu nie wpadam

Offline

 

#8 2009-06-01 15:53:15

Ashess

Genin

9085371
Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 47
Punktów :   
alterego: Asato Tsuzuki
etat: Bóg Śmierci

Re: Takie różne i dziecinne

W kinie o mało się nie popłakałam na scenie z kręgiem życia. Ostatnio mam faze na piosene Skazy z Króla Law "Nie macie za grosz wyobraźni...". No i oczywiście Pocahontas nikt w klasie nie wyciąga tak wysoko jak ja xD


Jeśli widzisz odpoczywającego człowieka - pomóż mu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Holiday Home Casa Fontanella by Interhome wczasy w Świnoujściu