Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2008-03-31 19:18:10

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Neji Hyuuga

Chyba jeden z najprzystojniejszych przedstawicieli Konohy Opanowany, stanowczy, doskonały strateg i wojownik. Walka w zwarciu z długowłosym to pierwszy krok do śmierci, gdyż dzięki technice "miękkiej pięści" może poważnie uszkodzić organy wewnętrzne przeciwnika. Nienawidzi własnej rodziny i obwinia ją o śmierć ojca, dopiero po walce z Naruto i przeczytaniu listu zmienia swoje nastawienie. Do pewnego momentu wierzy, że przeznaczeniu nie można się oprzeć, dopiero potem dociera do niego, że sam może kształtować swoją przyszłość. Wspaniałe oczy bez źrenic, szczególny dar tego klanu, pozwalają mu ujrzeć każdego przeciwnika. Opanował wiele technik, a nawet je ulepszył. Pochodzi z bocznej gałęzi rodziny, jego ojciec był bratem głowy klanu. Dla mnie bardzo specyficzna postać, zimny, małomówny, ale bardzo wyrazisty


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#2 2008-03-31 20:11:26

g3mmei

ero-chuunin

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 257
Punktów :   
alterego: Kouta (Elfen Lied)

Re: Neji Hyuuga

Kolejna postać której moim zdaniem w anime jest za mało... Ale jak to się mówi (albo i nie xD) Trzeba się cieszyć tym co się ma... Co mogę jeszcze napisać? Akame ujęła wszystko świetnie:)


Forget a prince with a horse, I want a Vampire with a volvo...

Offline

 

#3 2008-03-31 22:37:10

Ansei

Akolita

1993591
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 334
Punktów :   
alterego: Asmodeusz
etat: Honorowy Krwiobiorca

Re: Neji Hyuuga

Co ja mogę o nim napisać? Jest świetny i ostatnio totalnie opanował mój mózg xD
Stanowczo, jedna z tych postaci, która pomimo małego wpływu na fabułę "zapada" w pamięć


"Bezkarne żółte południe, oddycham przytomnie
Przeważnie pijemy wódkę przy stole w ogrodzie
Niestraszne kosmiczne dziury i groźba wieczności
To zabawne jak nic nie znaczyłby świat bez miłości"

Offline

 

#4 2008-03-31 22:48:01

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Neji Hyuuga

Emm. Jego historia mnie nie ujela, az tak bardzo. Choc fakt, ze Naruto i jego potrafil zmienic- tak xD Poczatkowo nawet byakugan wydawal mi sie dziwny(zwolenniczka sharingana), ale teraz uwielbiam na niego patrzec. Szczegolnie na tej przystojnej twarzy czarnowlosego <3
Zgadzam sie ze stwierdzeniem 'jeden z najprzystojniejszych przedstawicieli Konohy' (choc ja tam latam za co drugim xD). Tekst 'przelec mnie kurna moj Bogu!', zdarcie z siebie ciuchow i gonitwa za nim po calym Konoha raczej by nie przeszlo bo wywodzi sie z wyrafinowanej(?) rodziny. Mozna powiedziec wrecz artystokrata, choc nalezy do tych mniej(wogole xD) uprzywilejowanych czlonkow klanu. Emm.. gdy patrze na niego co mysle? SEEX xD ale ze z niego, a nie ze odrazu mi plodzenie dzieci w glowie xD
No bo powiedzcie jak mozna nie robic maslanego wzorku widzac te wlosy *.* oczy *.* twarz *.* nawet znak na czole swiadczacy o tym ze jest nizszej ee.. klasy dodaje mu takiego uroku ze hey <3
Pozatym.. Geniusz. Wszyscy go tak nazywaja, Naruto go tak nazywa, sam siebie za takiego uwaza. I sie z nimi zgadzam. Moze nie bylo pokazane tak jak u Saska jak mlody Hyuuga trenuje i wogole, chcac osiagnac to cos. Ale jestem pewna ze mimo swego geniuszu, pracy tez musial wiele wlozyc w to co osiagnal do tej pory. I mozecie mi mowic ze rece ustawia jak malpa czy porownac go do czegos innego, ale ten styl to jedno z paru rzeczy, ktore zwyczajnie wielbie xD Uwielbiam to jak on stoi, jak walczy, jego techniki, to jak sie kreci wokol siebie, uwielbiam ten zielony Jing Jang przed Jyuken Hou, i samo Hakke Rokujuuyonshou *.* To jedna z moich ulubionych technik. Co prawda potrzebny jest do niej uklad chakry bo tak efektu zadnego nie da xD a zwykli ludzie chyba go nie maja, ale Neji zwyklych ludzi to by polozyl jednym kopniakiem xD I moze mu dziwnie rece lataly gdy na egzaminie na chuunina wykorzystal ta technike, ale zwyczajnie ja wielbie xD jego szybkosc, precyzyjnosc, krzyki 'hakke ni shou, yon shou' itd. mwah <3
I moze jest czlowiekiem powaznym, ale w tym momencie zwyczajnie powlil mnie na ziemie xD pozostalo tylko mlotkiem mnie dobijac, a nastepnie jako ciesz zzmiesc. xD

Nie wyobrazalam sobie go wczesniej jako yaoi-boya. Tzn. gdybym chciala to bym se jakos to wyobrazila, ale nigdy nie bralam pod uwage tego ze moze byc tak wspanialym seme 8) ale dzieki niektorym Waszym opkom sie przekonalam <3 nastepna wspaniala postac, ktora najchetniej bym spotykala w co drugim opowiadaniu <3

Nie wiem co jeszcze napisac. xd


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#5 2008-04-01 12:59:53

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Neji Hyuuga

*ślinotok* O ja cię... Wydrukuję sobie tego pierwszego Nejego i przykleję na suficie, i będę się w niego wpatrywać ile wlezie *.* Oł bosz, wyglada bossssko *mruczy* Dobra, miałam się wypowiedzieć, wpatrywać się w niego z rozanielonym wzrokiem będę później ^^". Jego też bardzo lubię, jest jedną z ciekawych i intrygujących postaci. Milczący, spokojny, silny. No żyć nie umierać^^.


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

#6 2008-04-08 16:13:54

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Neji Hyuuga

No tak na Nejiego mam ostatnio sezonowe napalenie.....czyli jednym słowem jak widzę tę postać kwiczę, jak jej nie widzę, wyobrażam sobie, że jednak widzę.......ehhhh.....z pewnością wiecie jak to jest, ne?

Co do samej postaci, bez yaoicowych podtekstów, nasz Hyuuga jest rzeczywiście mało eksponowany ( kurde znowu podtekst).......Na początku przyznam, że mnie wnerwiał tą swoją gadką o przeznaczeniu i tym jak potraktował biedną Hinatę na egzaminie. Wiem, że to była walka, w której dziewczyna nie miała szans, ale gdyby Neji nie był tak okropnie uparty i zaślepiony z pewnością poddałaby się wcześniej, nie czując, że musi cokolwiek udowadniać....To tak tytułem dygresji. Kiedy Neji powalił mnie na kolana?.....Misja Shikamaru - odzyskanie Sasuke....Walka jaką stoczył z tym człekopajęczakiem wbiła mnie w fotel. Była bardzo interesując i dzięki niej naprawdę odczułam jakimi potężnymi technikami ten chłopak dysponuje. Mało tego, zachował się fantastycznie, jak prawdziwy shinobi, geniusz, człowiek honoru, który swoją dumę stawia ponad wszystko (nie żeby inni bohaterowie nie mięli takich ideałów)...chodzi o to, że do Nejiego to tak bardzo pasuje. Jest wręcz idealny na bohatera bez skazy, idealnie piękny, idealnie inteligentny i idealnie poprawny....heh wręcz idealnie idealny.

Wracając do yaoicowego sposobu myślenia. Neji jest świetnym seme, ale też świetnym uke. Te włosy i dziewczęca uroda kojarzą mi się z delikatnością jaką tylko uke posiadać powinien.... z drugiej jednak strony, z tego stanowczego spojrzenia i dobrze zbudowanej sylwetki bije siła, jaką nie powstydziłby się seme.......Czyli....w moim wydaniu Neji to chłopak o szerokich horyzontach....lubi patrzeć na świat z obu perspektyw


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#7 2008-04-09 13:44:46

Agusia

ero-chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Neji Hyuuga

Ja Nejego widzę tylko jako same jeżeli chodzi o yaoi. A tak przy mnie to... Mwahahahaha *śmiech szaleńca*


"Musisz coś o nim wiedzieć... O mężczyźnie, który oddał swoje życie, aby ocalić świat Shinobi, wioskę Konoha... oddał wszystko dla swojego młodszego brata."

"Naruto" - chapter 397

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
swarzedz.polskie-szamba-betonowe.pl Szamba betonowe Sochaczew