Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#76 2009-02-15 18:32:59

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

eeeeemmm wybacz ale chyba nie adoptujemy owiec.... O.o Chyba ze o czyms nie wiem


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#77 2009-02-17 21:19:48

Alphoense

Genin

1097863
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 30
Punktów :   
alterego: Edward
WWW

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Owiec to moje drugie, zue ja muwahahaha


- Ciemna druga strona jest, ciemna...
- Zamknij się Yoda i jedz swojego tosta

Offline

 

#78 2009-02-18 07:33:51

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#79 2009-02-28 20:55:20

Nightallice

Jounin

4800752
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 108
Punktów :   
alterego: Kuchiki Byakuya
WWW

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Ehm, ehm...
No więc ja ten tego, z wnioskiem. :drapie się p głowie, zakłopotana: <Jak jeszcze zaczniesz łączyć palce jak Hinata, to nie wyrobię...:wygląda jakby miał zaraz wybuchnąć śmiechem:> Cichaj! Zachowajmy przynajmniej pozory! :wyszczerza się do zebranych:

Już od dłuższego czasu nad tym myślałam... <Myślałaś?? Seriously?? Nie wierzę...> Akurat ty to w tej materii nie masz zbyt wiele do powiedzenia, więc się nie odzywaj. <A ty to niby masz...> Oj, siedź cicho!

Anyway, o czym to ja... A tak! No wię myslałam o tym już od dłuższego czasu... :posyła Byaku kose spojrzenie, na co on reaguje uniesieniem brwi: ...i mi wyszło, ze przyjemnie byłoby do tej Waszej rodzinki należeć. No bo, jak tak siedzę na chacie to mi się ciut głupio i smutnawo robi. I tęskne westchnienie się z mej piersi wyrywa ażeby do tak miłej i kochającej się społeczności  przynależeć.

Ale dość już smutów Moje alterego wszyscy znają Byakuya Kuchiki :wskazuje ręką na Byaku, który krótko się kłania:

Proszę o chociażby przemyślenie mojego wniosku


When God made men, she was only joking.

One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching.

Offline

 

#80 2009-03-22 23:40:16

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Soł soł, dziś wieczór do mojego małego, obskurnego, zimnego mieszkania w najzimniejszej i najbrzydszej części Londynu *Div? Nadal udajesz ze Twoja willa to mała, brudna, przemoknięta komórka, z mnóstwem wrzeszczących sąsiadów i tysiącem robali?* [szeptem] cicho Neji, bo mafia datków mi nie da 0o [glupi usmiech do tlumu] soooł moje mieszkanie dzisiaj nawiedziła moja siostra (Ti, Zoe macie pozdrowienia) z pakunkiem w rękach 0o Jak sie okazało jej znajoma z piekła(nawiasem mówiąc dziwka do kwadratu 0o [wybacz Night 0o]) znowu zaszła w ciążę, a że tym razem wkopała ją w to moja siostrzyczka, to na nią spadła rola szukania opiekuna. Tak więc zjawiła się dzisiaj u mnie i podając pewne dobitne i przekonywujące argumenty *nie chce wiedziec czy Div została zastraszona czy przekupiona 0o* mianowała mnie na opiekuna dzieciaka swojej znajomej 0o Pakunkiem okazało się to właśnie bobo(ok Night nie jesteś znowuż takim bobo 0o). Od dzisiaj mieszkanie zboczonego wujka z Londynu zamieszkuje więcej niż jedna osoba. Świeża i młoda krew się wujkowi przyda (wnieść coś, pozamiatać, pralkę naprawić..)
Tak więc od dziś można rzec mamy nowego członka rodziny Jako jej opiekun mam pełne prawo interweniować, pouczać i wtryniać się w jej sprawy Jak sama powiedziała 'coś ala uczeń oddany pod opiekę mistrzowi, ne?' Wujek sie poczuł doceniony, mimo że spędza całe dni przed tv opasły i wyłysiały, został mianowany mistrzem xD No dobra nie jestem łysa 0o Night zna swoje zasady *nie zaglądać do szaf i pod łóżko?* no co?! jest za młoda by oglądać te wszystkie por... eeee hehe.. por.. portfolia z odmianami roślin z całego świata? :głupek:
W skrócie Night została mi oddana pod opiekę, nie jesteśmy bliżej spokrewnione, choć tworzymy rodzinę. Jednak nadal jestem tylko i wyłącznie jej wujkiem

Możecie bić oklaski i pić za jej zdrowie
*i silną psychę*
Neji =.= do garów
(w tle słychać tylko szaleńczy śmiech wujka z lodnynu)


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#81 2009-03-23 09:05:46

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Ijeeeee współczesna wersja Kopciuszka to takie romantyczne ... tylko kto zostanie księciem Night i wyzwoli ją spod wpływów podstarzałego, upiornego wujka Silasa? pfu nie ta książka....wujka Div O.o .... czas dopisze c.d. do tego zagadnienia....

Gratulacje <Aki *watpliwe O.o*> Night


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#82 2009-03-23 16:29:50

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Czyli nie pozostaje mi nic innego jak zmienić drzewo

Oto nowe - już nie pisalam ze to podopieczna (będzie traktowana jako Twoje dziecko Dic )

http://img148.imageshack.us/img148/7086/drzewoblogmanii.th.png

Witamy w rodzinie Night Kuzynko
"witamy Byaku "
*To co imprezka?*
o.O


Dla tych co chcą mieć u siebie na kompie
http://www.sendspace.pl/file/FURXDRKS/

Ostatnio edytowany przez Tiria (2009-03-23 19:33:34)


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#83 2009-03-23 17:08:45

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Jest narysowana tylko jako dziecko Bedzie traktowana jako podopieczna.
A mi jak zwykle nie wyswietla duzej wersji obrazka


http://img148.imageshack.us/img148/7086 … gmanii.png
wstawiam se tu linka do ktorego wlacza mi normalnie duzy obrazek xD

Ostatnio edytowany przez Divalecorvo (2009-03-23 19:34:06)


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#84 2009-03-23 18:37:49

Nightallice

Jounin

4800752
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 108
Punktów :   
alterego: Kuchiki Byakuya
WWW

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Ti, Zoe Dzięki Z pewnością nie wyobrażacie sobie jak się cieszę Zoe, o Księciu jeszcze nie myślałam i prawdopodobnie przez dłuższy czas nie będę Aczkolwiek ciekawie jest na to spojrzeć z innej strony Swoją drogą jestem pewna, że wujaszek nie jest taki zły... A propos.
WUUUJEEEEK!!!!!! :bierze rozbieg i rzuca jej się w ramiona. Po długim wyściskiwaniu wreszcie wypuszcza swą ofiarę i rozgląda się po pomieszczeniu : Amazing! Ten dom jest piękny! Neji-niisama rzeczywiście ma rację, mówiąc, że jesteś przesadnie skromna! :rozwala się na najwygodniejszym fotelu, na jej twarzy wykwita szeroki uśmiech, niczym u zadowolonego kocura: <Koty się nie uśmiechają...> Uśmiechają się! Po prostu dobrze się z tym kryją <I weź gadaj z taką... Div, ja Ci naprawdę nie zazdroszczę i zastanawiam się jak długo torturowała Cię ta demonica, żeś się zgodziła...>


When God made men, she was only joking.

One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching.

Offline

 

#85 2009-03-23 21:20:55

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

A ten kot z Alicji w krainie czarów to co? Pies? On się uśmiecha i jest moim guru…

Pomijając temat moich przeżyć emocjonalnych… Witaj w rodzinie Nocka! Mamy kolejny powód aby przedłużyć wczorajszą popijawę! [pstryka placem na kelnera i każe przynieść szampana]


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#86 2009-03-23 21:42:04

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Kubusia, Fey, kubusia


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#87 2009-05-20 18:27:57

Akimoto Rin

ANBU

7590520
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 177
Punktów :   
alterego: Artur Kirkland & Usami Akihiko
etat: Kodomo Sadame
WWW

Re: Forumowa rodzinka HOMOADICT

Omedetou, Night
...może być chociaż reds? XD idę pić!!! nie, no miałam iść z innego powodu, ale to też dopiszemy do listy (1. ur kumpeli, 2. ciąża małżonki Miyaviego -dziś znalazłam potwierdzenie plotek! 3. nowy członek piekielnej rodzinki -Night!!! niekonecznie w takiej kolejności... Meev pierwszy XD nie, no humor mi się wyostrzył, wiem XD)
słowotok? O.o" maa ikka...


http://img231.imageshack.us/img231/8018/42179ur0.jpg
...trwam, choć nie daję znaku życia

SZUKAM SEME~!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl