Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-03-24 00:08:24

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

„wariaci się kochają…” By Feya

Po wpływam muzyki, rozmów na ChatBox i ogólnie dobrego nastroju postanowiłam się zareklamować. Nie do końca wiem po co ja to robie, bo jakoś nie mam się czym pochwalić. Moje opowiadani nie są jakieś wyjątkowe więc nie spodziewajcie się fajerwerków. Jednak dla zajęcia czymś wolnego czasu można tu zajrzeć. Przestaje ględzić i zapraszam do poczytania.
http://opo-yaoi.blog.onet.pl/
http://swieta-sukienaka-czekoladki.blog.onet.pl/


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#2 2008-03-24 07:49:44

Hiru

Akolita

4005065
Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 305
Punktów :   
alterego: Hatake Kakashi
etat: Kurator Ukeciątka

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

A ja uważam, że masz się czym chwalić ;)
Bardzo lubię Twoje opowiadania. Podoba mi sie Twój styl pisania i pomysły. Chociaż nie przepadam za wkręcaniem fikcyjnych, wymyślonych postaci do historii z bohaterami z mang i anime, Twoje polubiłam! Naprawdę ;) Udało Ci się mnie do tego przekonać i to było coś niesamowitego, bo ja jestem diabelnie upartym i trzymającym się zasad człowiekiem ^^.
A fajerwerki? Często miewam, kiedy czytam Twoje opowiadania. Fajerwerki, motylki, mrówki i co tylko może grasować mi po organizmie ;)

Offline

 

#3 2008-03-24 10:26:30

Narami

Chuunin

9060560
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

Przeczytam na pewno ^^ już zabieram się za pierwsze ;p ale co miałam napisać.. a! patrzę po linkach a tam masz "blog Narami" - szczerze zdziwiona wchodzę a tam blog Tamiko (tak owa dziewoja się podpisuje) tylko z moim szablonem heh, taki mały psikus

przeczytałam do z sukienkę.. ciekawe, leciutkie bardzo i jedyne co się niesłuchanie rzuca w oczy to kompletna zmiana charakterów obu bohaterów! przynajmniej dla mnie trochę dziwnie opisałaś wątek z firmą- miało zapewne wyjść takie niewiadome, tajemnica z tego co Max powiedziała a wyszło tak.. trochę nijak! Poza tym motyw z sukienką jest rozbrajający xD Kto jak kto ale słynny Uchiha w czerwonej sukni to za wiele jak na jeden poranek Super opisałaś pocałunek w samochodzie *^^* tok była mała fajerwerka i czekam na kolejne:)

ps każde opowiadanie jest wyjątkowe taka mała dygresja


"Butter is never funny, Moony. Butter is extremely serious."

Offline

 

#4 2008-03-24 15:14:31

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

Nom... lubię Twoje opowieści, są zabawne i fabuła też wciąga, ciężko się im oprzeć Ale przyznam, że przepadłam przy Twoim drugim blogu, jak napisałaś, że chcesz zakończyć tę opowieść to chwyciłam lekką załamkę, bo zapowiadało się coś naprawdę dobrego. Naruto w roli notorycznego podrywacza to było coś zupęłnie innego, może dlatego tak bardzo mi się podoba


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#5 2008-03-24 15:57:42

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

Akame… może tego nie pamiętam ale drugiego bloga nie mam na razie zamiaru kończyć. Nie wiesz jak mnie jara opisywanie Naruto w roli Casanovy^^

Mam zamiar zakończyć „Opo II” ale to tylko za jakieś 5/6, a może i więcej rozdziałów.


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#6 2008-03-24 16:04:15

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

Aaa to wybacz, źle zrozumiałam Już się wystraszyłam, że chcesz nam Casanovę Naruto odebrać


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#7 2008-03-24 17:37:23

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

to by było zbyt rygorystyczne, slonce ^^


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

#8 2008-03-25 11:14:54

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

Oj nie bądź taka skromna jest świetnie - bu jakie to oklepane
Powiem tak - każdy blog jest inny - bo każdy autor jest inny. Ujawniamy w pisanych przez nas różne obszary nas samych, ale również nasze marzenia i wyobrażenia. Jeżeli jeden autor ma dwa blogi i do tego o innej treści - np. jak Ty - no to tu jest wielkie pole do realizacji zamierzeń wyobraźni No i chyba się trochę zamotałam
Chodzi mi o to, że opisując bohaterów mangi czy anime w ich świecie jesteśmy ograniczeni wizją głównego autora. Jeżeli natomiast przenosimy bohaterów anime do naszego świata, lub stwarzamy własne postacie i świat, w którym żyją - to jedyną rzeczą która się może popsuć całość są ograniczenia wyobraźni autora tekstu.
Innymi słowy mnie się podoba to co piszesz


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#9 2008-07-21 15:35:57

kyuu

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

Bosh *.* ile ja mam u was do nadrobienia ^^


Jestem zboczona, a co? :: kia kia kia::
Jestem normalna, to nie normalne!
A co?!

Offline

 

#10 2021-09-07 04:31:48

 Angelie

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2021-09-07
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: „wariaci się kochają…” By Feya

Bardzo ciekawe opowiadania! Przyjemnie sie czytało

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
FH Tannenwieck - Austernfischer OG wolne domki Dźwirzyno