Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2010-01-20 22:22:58

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Za co nie lubisz mafii, a za co kochasz maskotke? ;D

A tak na powaznie 'co sądzisz o osobie wyżej?'
Stworzone dla brechtu.


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#2 2010-01-20 22:30:10

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Za co nie lubisz mafii, a za co kochasz maskotke? ;D

Mafii nie lubię za to, że nie mogę lubić jej już bardziej

Osoba wyżej jest (cytuję osobę wyżej) piękna, inteligentna, skromna, fajna,  zajebista, jest moim bogiem (to Div mówiąca do lusterka). Skromności jej nie starczyło bo stała jak sama twierdzi po umiejętności łóżkowe. Jest tak idealna, że wiecie... a jak nie wiecie, znaczy, że czas sprawdzić swój iloraz IQ i tworzywo z jakiego macie buciki. Osoba wyżej kazała już opublikować


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#3 2010-02-16 15:12:04

Tiria

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 672
Punktów :   
alterego: Umino Iruka/Shiranui Genma
etat: Ukeciątko
WWW

Re: Za co nie lubisz mafii, a za co kochasz maskotke? ;D

Mafię lubię bo bez niej byłoby nudo "i mniej seksownie"<Genma się oblizuje> *w sumie to bezpieczniej jest dzięki nim* <stwierdza Iruka po pół godzinie myślenia>


Osoba wyżej? <myśli intensywnie>
To problem wymieniać wszystko co myślę

Jest wielką inspiracją - bez niej człowiek nie starałby się pisać porządnie <>, ma fantastyczne poczucie humoru (o czym świadczy Chatka i piasanie zjadliwości jako Snap ); dzięki niej są duuuuże skojarzenia i wiele chwil radości nad zwykłą herbatką imbirową
Ma świetne pomysły - największym jest założenie tego forum

"O i za wprowadzenie Feilonga do naszej grupki "
*Taaa i trzymanie Asamiego w ryzach *

Cicho patałachy bo odwiedzicie loch i zapoznacie się z betonem!


Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera,
Nic nie utracił ten co nie miał nic.
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota,
Nie wie co gorycz kto bez marzeń śni.

Offline

 

#4 2010-03-29 10:24:59

Zoe

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 726
Punktów :   10 
alterego: Takaba Akihito
etat: Operator Betoniarki

Re: Za co nie lubisz mafii, a za co kochasz maskotke? ;D

Mafia xD cóż jak tu jej nie kochać, skoro zapewnia mi utrzymanie, odpowiedzialną pracę o której zawsze marzyłam ( jesli myslicie, że produkcja betonowych butów to zajęcie barbarzyńsko łatwe...cóz pomyślcie jeszcze raz ) nooo i oczywiście wiele upojnych chwil dzięki mafii przezyłam ( tzn Aki nie ja...ale no.... ) i tego....co by tu jeszcze......Aha! Gdyby nie mafia, nie byłoby szansy na świetlaną pozagrobową przyszłość w Chatce J

Pierwsze skojarzenie z osobą powyżej...wielka serdeczność, otwartość i cóż do sisa zawsze można się przytulić


" Mógłbym zostać lekarzem od zwierząt...lubię foki i inne gówna..." by Jay

Offline

 

#5 2010-04-01 21:58:42

Maja_iluzja

Akolita

5182246
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 640
Punktów :   11 
alterego: Emba
etat: Skojarzenie Wcielone

Re: Za co nie lubisz mafii, a za co kochasz maskotke? ;D

Osoba powyżej ?

Moje pierwsze skojarzenia z Tą osobą... jest niesamowita, ma zabójczy humor, rewelacyjne pomysły i Gremlina, za którego zawsze masz ciepłe miejsce...obok spermojada
I mimo, żeś objęła posadę Operatora, zawsze będę Cię widzieć z kajdankami ;> ...


http://img357.imageshack.us/img357/6018/club22au0.jpg

The orgasm’s a trap, but masturbation is bliss...

Offline

 

#6 2010-09-20 23:22:57

Feya

ero-jounin

3782122
Skąd: centrala
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 465
Punktów :   
alterego: Michael (Angel Sanctuary)
etat: Półdiable

Re: Za co nie lubisz mafii, a za co kochasz maskotke? ;D

Osoba wyżej powiadacie ;> Maja strzeż się! (małahahahaha)
Kochana siostra, wierne słuchaczka (moich bredni), dobry towarzysz rozmów. Mądre to to, z empatią Pierwsze skojarzenie: "Do tańca i do różańca" - w nowoczesnej wersji "De striptizu i pozwiedzać Kraków" (wiem, marny ze mnie poeta )
Mafie kocham bo rodzina, mimo wszystko powinna trzymać się razem A nienawidzę ze względu że przechodzę okres buntu Nie można odstawać od przepisowej młodzieży! o!


Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions.       — Woody Allen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/