Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

#1 2009-01-02 16:34:04

rosaja

Uczeń Akademii

6120280
Skąd: Kaliszewo
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Harry Potter i własna droga (drarry)

Dooobra,
jeśli ktoś jest zainteresowany yaoi z fandomu HP zapraszam - www.hp-i-wlasna-droga.blog.onet.pl
Zastrzegam iż jest to debiut i mile widziane są wszelkie sugestie i wytykanie błędów.

Trochę informacji:

Tytuł: Harry Potter i własna droga
Ostrzeżenia: sex, sceny przemocy, wulgarne słownictwo, yaoi - związek męsko-męski, alkohol, używki = NC-17
paring: HP/DM - główny, HP/SS, HP/SB, SB/RL
Czas: akcja rozpoczyna się w trakcie 5 tomu Rowling, tuż po akcji w podziemiach Ministerstwa Magii.
Różnice: Harry nie wie co to Zakon Feiksa, ani gdzie znajduje sie jego główna kwatera. Wakacje między czwartym a piątym rokiem szkoły spędził na Privet Drive. Nie zna też przepowiedni.

Zapraszam
XD

Offline

 

#2 2009-01-02 18:26:14

Divalecorvo

Akolita

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 497
Punktów :   
alterego: Hyuuga Neji
etat: Forumowa Maskotka

Re: Harry Potter i własna droga (drarry)

HP/SS, HP/SB mowisz *mysli* zawiewa mi pedofilia a Div nie lubie pedofilii xDD
SB/RL moze byc ofc *mysli* ale jak mam czytac jakiekolwiek HP/SS to wole zaczac od wyslawianej Serii Herbacianej..
Dla HP/DM jestem sklonna zajrzec, ale jeszcze sie zobaczy.
Mysle ze niektore dziewczyny na tym forum takze zajrza, przynajmniej jest tu pare fanek slashy z HP.


http://img185.imageshack.us/img185/7499/jasdebiddjc2.jpg

Offline

 

#3 2009-01-08 20:07:29

Akimoto Rin

ANBU

7590520
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 177
Punktów :   
alterego: Artur Kirkland & Usami Akihiko
etat: Kodomo Sadame
WWW

Re: Harry Potter i własna droga (drarry)

wszystko w swoim czasie -jest kolejka, ale właśnie się wpisałaś na listę^^
tylko...

DLACZEGO NIKT NIE CHCE PISAĆ SS/SB?????? BUUUU... JAK JA KOCHAM TĘ PARKĘ!!!

oczywiście, że wpadnę! masz przed sobą (no może nie tak dosłownie przed sobą^^ ) osóbkę mającą na koncie dwa blogi z HP chociaż nie yaoi...


http://img231.imageshack.us/img231/8018/42179ur0.jpg
...trwam, choć nie daję znaku życia

SZUKAM SEME~!

Offline

 

#4 2009-01-13 18:51:29

Arczi

ero-chuunin

13650821
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 250
Punktów :   
etat: Mission Impossible
WWW

Re: Harry Potter i własna droga (drarry)

To może i ja wpadnę – przeczytałem całą serię O Harrym Porterze. I byłem nią oczywiście zachwycony. Filmy jakoś nie bardzo mnie kręcą, ale czasem obejrzę.
No, i oczywiście czytam dużo opowiadań napisanych, gdzieś tam, i albo przetłumaczonych albo oryginalnych. A w tym i slashe, (czyli yaoi) różnych paringów.
Ale niestety – ostatnio się nadziałem, i przeczytałem takie gówno, za przeproszeniem…
Cóż, niektórzy piszą takie dziadostwa… pewnie sama natrafiałaś na takie, gdzie Harry jest albo ćpunem, albo bardzo zły, albo bardzo silny, albo samobójca, dziwka itp.
I dlatego… masz u mnie duży plus, bo od razu przeczytałem wszystkie twoje rozdziały, ale jeszcze nic nie skomentowałem, bo nie mam zbytnio, jak, więc dodaję to to tutaj. I mam nadzieję, że kolejny rozdział także gdzieś tam, kiedyś się pojawi


Alleluja i do przodu

Offline

 

#5 2009-01-13 20:04:57

rosaja

Uczeń Akademii

6120280
Skąd: Kaliszewo
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Harry Potter i własna droga (drarry)

W takim razie już zaczynam się bać negatywnych opinii bo w następnym rozdziale pojawiają się graficzne scenki erotyczne... Nowy rozdział jutro, najpóźniej w piątek zależy od bety.
No i rzeczywiście na necie można znaleźć wiele różnych rzeczy i mam szczerą nadzieję, że nie zaliczę się do tych najgorszych.
Wielkie dzięki za opinię
pozdrawiam
rosaja

Offline

 

#6 2009-01-15 00:17:58

Akimoto Rin

ANBU

7590520
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 177
Punktów :   
alterego: Artur Kirkland & Usami Akihiko
etat: Kodomo Sadame
WWW

Re: Harry Potter i własna droga (drarry)

Arczi napisał:

przeczytałem całą serię O Harrym Porterze

Błagam -nie mów nic...
Nic nie mówcie, wszyscy!

Powiedzcie, że nie opiera się na siódmym tomie? Nawiązuje, prawda? Ech... nie mogę... już i tak zbyt dużo wiem! Ale zakup siódemki wiąże się z tygodniem wyciętym z życiorysu... Nie dam rady wcześniej, jak w wakacje. Trudno... moja strata, ale za bardzo Go kocham^^ Snape'a znaczy się <3 Nie oderwałabym nosa od książki nie doczytując do końca^^ Tym bardziej, że wiem już tyle... o Nim... zbyt dużo. Sevuś poczeka na Rin do wakacji, prawda? *No czy ja wiem, czy tak poczeka...* pssst, poczeka!

a jak nie ma spoilerów, to poczytam wcześniej^^ -tylko daj znać

P.S.
Div... Wspominając Serię Herbacianą. Ktokolwiek czytał Sezon Ogórkowy?! Tak, TEN komiks Harry Potter i Sezon Ogórkowy! Uwaga! Reklama: Sevuś, zawsze bosssko przystojny, Draco z rozwalającym loczkiem, Voldek wyglądający kubek w kubek jak nasz kochany Oroś... McGonnagal serfująca po yaoi.com!! No i mój wymarzony paring SB/SS <3 Z dodatkiem humoru, jakiego nigdzie już nie znalazłam... Od pierwszego rozdziału dostać można skurczów przepony^^ Można?! Co ja piszę?! Nie możliwym jest nie dostać! Polecam A autorkom dziękować na kolanach ^w^"
Jakby były problemy z dostaniem się do skanów -wołać o instrukcje^^

Ostatnio edytowany przez Akimoto Rin (2009-01-15 00:46:59)


http://img231.imageshack.us/img231/8018/42179ur0.jpg
...trwam, choć nie daję znaku życia

SZUKAM SEME~!

Offline

 

#7 2009-01-18 02:39:02

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Harry Potter i własna droga (drarry)

Sezon ogórkowy mnie zabił, widziałam to wieki temu SB/SS mnie nie przekonuje przyznam szczerze. Uwielbiam Drrary, "Światło pod wodą" cudowne, "Wąż w lwiej skórze" zabójcze XD "Transfigurations" obłędne "Lekarstwo na grypę" wyłam ze śmiechu, seria "Zdenerwowany" również genialna itd. Snarry... po wielu nie, nie, nie! Przekonałam się do tego dopiero jakieś dwa tygodnie temu, kiedy pochłonęłam "Serię Herbacianą" i wymiękłam z zachwytu, potem przeczytałam "Skradzione chwile" i również bardzo mi się podobało, przy opowiadaniu "Jemioła" rozbolał mnie brzuch, tak chichotałam Tak więc Rosaja, bez zbędnych dywagacji idę czytać do Ciebie, zobaczymy co tam wymodziłaś ciekawego już zacieram łapki


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#8 2009-01-28 20:13:09

Akimoto Rin

ANBU

7590520
Call me!
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 177
Punktów :   
alterego: Artur Kirkland & Usami Akihiko
etat: Kodomo Sadame
WWW

Re: Harry Potter i własna droga (drarry)

Okej... przeczytałam wszyściutko
*ja też^^*
i muszę przyznać, że bardzo, ale to bardzo mi się podobało! *mi też^^*
Chwilka, muszę się podeprzeć notatkami [klika na notatnik] co ja tam spisałam?

Styl jak najbardziej ok! -opisowy, ale nie nużący. Właściwie wręcz przeciwnie^^ jak czytam swoje wypociny, mam wrażenie, że czas płynie dwa razy wolniej niż powinien, a u Ciebie jest wartka akcja szybko przechodzisz do rzeczy, wszystko wydaje się być na miejscu, niezbędne, czyli jest tak jak powinno być

No i to, co wydaje mi się być cechą charakterystyczną Twojego opowiadania: co krok utwierdzasz nas w przekonaniu, że oni wszyscy nie mają zielonego pojęcia co się wokół nich dzieje... szczególnie okres w Hogwarcie. Co więcej, nie tylko bohaterowie nie są do końca zorientowani w faktach, ale czytelnik także wszystkiego nie wie. Mam wrażenie, że się nami bawisz -raz dając nam jakąś szokującą informację, z kolei innym razem zostawiając nas w ślepym zaułku, ...ale może to tylko moja nadinterpretacja?

Nie mniej jednak klikam w zielony plusik "dodaj do netvibes" i czekam na nowy rozdział *Patrząc na częstotliwość notek -będziemy cierpliwie czekać, ale nie rezygnuj czasem, bo naprawdę dobrze Ci idzie^^*
phi, odezwał się znawca...
no okej, okej... w końcu masz na koncie nagrodę za BL...

Tradycyjnie komentarze będą tutaj, odkąd bloga nie posiadam


http://img231.imageshack.us/img231/8018/42179ur0.jpg
...trwam, choć nie daję znaku życia

SZUKAM SEME~!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogomania.pun.pl Dębki pensjonaty