Blogomania - zjawisko wysoce uzależniające, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Blogomania - forum dla osób piszących blogi yaoi, pokrewne i te całkiem normalne ;) jak też odwiedzających je. Bądź tolerancyjny dla tematyki innych!

  • Index
  •  » Naruto
  •  » Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

#1 2008-08-25 21:16:02

Naomi

Chuunin

8580995
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 60
Punktów :   
alterego: Havi
WWW

Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

Ostatnio dość często pan Uchiha chodzi mi po głowie. Odszedł do Orochimaru, ponieważ chciał zabić brata. O mało nie zabił najlepszego przyjaciela. Pomścił rodzinę i dowiedział się, że to na rozkaz Trzeciego Itachi wybił cały klan. Teraz sam pragnie zniszczyć Konohę przy pomocy Kyuubi'ego. 

Sama nie wiem, jak go traktować. Z jednej strony ma prawo pragnąć zemsty, ale od razu niszczyć całą wioskę? Wydaje mi się, że on nadal jest zagubionym chłopcem, który nie wie, co ma robić. Co wy o nim myślicie?

A poza tym to cały czas jeden z największych przystojniaków Konohy xD Ale i tak mam większą słabość do jego braciszka


Nie ma mnie. To nie znaczy, że od czasu do czasu nie wpadam

Offline

 

#2 2008-08-25 22:26:54

Pufek

Uczeń Akademii

6041031
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

Ja natomiast mam nie odparte wrażenie, że Sasuke coś kombinuje. Może na razie odrobinkę nie udolnie, ale wątpię żeby dał sobą tak manipulować jak to wygląda na pierwszy rzut oka. Wiemy, że nie jest tak do końca zły - będąc na treningu u Orochimaru nie zabijał bez mrugnięcia okiem tylko obezwładniał przeciwników. No i nie dał przejąć swojego ciała więc jeszcze myśli w miarę logicznie. Dla mnie to on mówi jedno - to co aktualnie ma ochotę usłyszeć Akatsuki - a gdzieś tam pod tą bujną fryzurą szykuje jakiś własny plan. W końcu trochę inteligencji chłopak posiada więc może nie spisujmy go tak całkowicie na straty (jestem nie poprawną marzycielką i dalej wierze w szczęśliwe zakończenie - nienawidzę jak się co źle kończy więc wytrwale trzymam kciuki).
Chociaż z drugiej strony wiemy jak wiele jest w stanie poświecić dla swojej zemsty, a teraz, na dodatek, dowiedział się, że wszystko czym się w życiu kierował to jedno wielkie kłamstwo. Obawiam się tego, że jest zbyt znerwicowany i załamany psychicznie, by myśleć spójnie czy przyszłościowo i mógł dać się omotać.
Ech to chyba jedna z najbardziej tajemniczych postaci w tej mandze, od początku Sasuke kombinował po swojemu i nie było tak do końca wiadomo co planuje i do czego jest zdolny.
Mam tylko nadzieje, że i on ma jakieś granice w tej swojej zemście.

A co do przystojniaka - co racja to racja, jak to mówi moja przyjaciółka - niezły ciachosław xD a ja w tym momencie przyznaje jej racje. Z reszta doszłyśmy, że ten nowy strój w połączeniu z płaszczem go odrobinę 'zaokrągla' więc w moim prywatnym rankingu jest dzięki temu jeszcze wyżej (:

Ostatnio edytowany przez Pufek (2008-08-25 22:30:00)

Offline

 

#3 2008-08-26 14:33:49

 Akame

Erokage

2878058
Skąd: Otchłań zapomnienia
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 706
Punktów :   10 
alterego: Liu Feilong
etat: Kwiat Yakuzy
WWW

Re: Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

Hmm... właściwie jakoś nie potrafię wyobrazić sobie Sasuke, który nagle staje się kimś pokroju np. Zetsu czy Deidary. Dla mnie on ma tę swoją niekończącą się zemstę i po prostu nią podąża, ale... No właśnie, skoro całe swoje dotychczasowe życie poświęcił na szukanie zemsty na bracie, to teraz kiedy dowiedział się, iż to sam Hokage wydał nakaz likwidacji klanu Itachiemu, mógł popaść w wściekłość i chcieć się zemścić na wiosce. Demo... jakoś nie widzę Sasuke, biernie przyglądającemu się usuwaniu Kyuubigo, jakkolwiek by chciał zerwać więzi z wszystkimi. A możet to jest tak, że zbyt lubię tę postać, aby spisać ją na stracenie?


- Żaden sąd by nas za to nie skazał. Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.


http://img406.imageshack.us/img406/2435/yakuzae.jpg

Offline

 

#4 2008-08-26 15:13:49

Kto.

Chuunin

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 56
Punktów :   
alterego: Lil Meyer

Re: Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

Nie. Nie. Nie.
On nie może być zły do szpiku kości, nie wyobrażam sobie, jak on - ktoś, kto ma w Konoha przyjaciół, niszczy wioskę wykorzystując przy tym moc swojego  p r z y j a c i e l a.  Orochmaru, mimo wszystko, nauczył go tylko kilku nowych technik, co nie oznacza, że przez niego stał się jakimś Panem Zemstą (chociaż przepraszam, to doskonale do niego pasuje. ^^'').

Jakby ktoś mi wybił rodzinę, to też bym się wkurzył.
Ale żeby Trzeci?
Gdzie to było? W mandze?

Nie, on nie jest zły. On tylko udaje.


http://img182.imageshack.us/img182/6462/ergoscp4.jpg
http://valenth.com/lab/89712.png

Offline

 

#5 2008-08-30 18:39:27

Pufek

Uczeń Akademii

6041031
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

No cóż, w najnowszym rozdziale mangi mamy wreszcie wyraźne potwierdzenie, że Sasuke nie jest tak do końca zły i bezuczuciowy. W każdym bądź razie nie może patrzeć jak inni umierają za niego i przypomina sobie swoją starą drużynę. Mam tylko nadzieję, że pociągnie te sentymentalne przypominki i najpierw nie zrówna Konohy z ziemią, a dopiero potem w płacz.

Offline

 

#6 2009-09-12 11:01:29

Sagitari1159

Uczeń Akademii

9043629
Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

Jak to w mandze powiedział Itaś, chyba coś koło tego, że Sasuke nie jest ani czarny, ani biały i że łatwo go jeszcze pokolorować...
Coś koło tego, a przepraszam bardzo, nie chcę nic mówić, ale kto zna Sasa bardziej niż jego brat ? ^^
Tak więc, Sasuke potrzebuje..... miłości xD Albo kopa w dupę ^^
Fakt, też bym się wkurwiła, jakbym się dowiedziała, że zabiłam rodzeństwo, przez niewiedzę.
Ale to chyba już głupota, albo paranoja rozwalać całą Konohe.
W sumie może macie rację i on coś kombinuje, no albo to Kishimoto uwziął się na biedną wioskę liścia xD

Ostatnio edytowany przez Sagitari1159 (2009-09-12 11:02:42)


"Nie proporcjonalnie więcej rzeczy nas dotyczy, niż nas obchodzi..."

Offline

 
  • Index
  •  » Naruto
  •  » Sasuke Uchiha ten dobry czy zły?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Siewierz Symphony Style Hotel Kuwait Dębki pensjonaty